Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jöttek ellenőrizni a kéményt...

Jöttek ellenőrizni a kéményt és én írtam alá. Jól tettem?

Figyelt kérdés
Annyi a történet, hogy panelben lakunk és jöttek ellenőrizni, megnézték a 2 gázbojlert meg a csöveket és ugye alá kellett írni. De nekem nincs közöm a lakás tulajdonoshoz. Van valami jelentősége, hogy én írtam alá? Vagy nem is törődnek a névvel csak ezzel tudják igazolni, hogy valaki volt itthon és ellenőriztek? Albérlet.

2012. júl. 21. 21:17
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:
Jól tetted, ezzel a munka elvégzését igazoltad.
2012. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bárki aláírhatja az csak a vizsgálat elvégzését igazolja.
2012. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na akkor megnyugodtam.

Mert attól tartottam, hogy majd később reklamálnak, hogy semmilyen rokoni kapcsolatban nem állok a tulajdonossal és mégis aláírtam.

2012. júl. 21. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Jól.

Nem a tulajdonoshoz kell hogy közöd legyen, hanem a lakáshoz. Jelen esetben te bérled, tehát van hozzá közöd.

2012. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elméleti kérdés:

Olyankor mi van ha mondjuk nem tudok itthon lenni és haveromnak szólok, hogy figyelj már itthon kéne lenni, mert jönnek ellenőrizni? És mondjuk saját névvel írja alá? Vagy ilyenekkel nem törődnek?

2012. júl. 21. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lényegtelen azt igazolod vele, hogy elvégezték a munkát. Nekik a szomszéd pista is tökéletes.
2012. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Jah.
2012. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!