Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Összetört az üvegajtó, mit...

Összetört az üvegajtó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy ruhásszekrényünk,tologatós üvegajtóval.Az üveg egy fa keretbe van beragasztva.A szekrény alátámasztása rossz,ezért az ajtó magától kidőlt és nekiesett a dohányzóasztal sarkának.Az üveg hatalmas darabokra(akkorák,mint egy tőr)tört,amik masszívan ragasztva vannak,de bizonytalanul lifegnek a keretben.A kisebb szilánkokat már összeszedtem/porszívóztam,de nem tudom,mit tegyek a törött ajtóval.a szekrény előtt nem maradhat,mert a cica miatt veszélyes lenne.Ja,és a lifegő darabokat nem tudom kivágni a keretből,már próbáltam.Van esetleg valakinek jó ötlete?Vagy az üveges tud vele mit kezdeni?

2012. júl. 27. 13:35
 1/1 anonim válasza:
Nálunk bevált módszer. Felhívjuk a lakásbiztosítót, megkérdezik kb mennyi összegű a károm, saccolok. Megmondják vagy ők csináltatják meg, vagy az ők üvegesük, vagy én hívok egyet és számlára kérem. Nálunk mindig kifizette a biztosító.
2012. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!