Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen biztonsági ajtókat...

Milyen biztonsági ajtókat javasoltok?

Figyelt kérdés
Aki tud írjon már nekem pár linket, hogy kik megbízhatóak a témában. Szeretnék valami nagyon jót, de persze azért ne többszázezerért.
2009. júl. 16. 19:31
 1/2 Máté98 válasza:
Van egy Mega nevű cég, ami nagyon jó biztonsági ajtókat gyárt. Nekünk is az van, mert... Szóval megbízható ajtó, egy díszített, sötétbarna falemez van a két kívüli oldalon, majd azok mögött 1-1 acéllap, és azok mögött még erős edzett fa. Egy retesz van rajta(kívül kulcslyuk, belül 3 szögű formás gomb arany színben, ahogy az összes többi-jól illenek a színek!) és egy zár. Mindkettő 3 vastag, aranyszínű, köralakú tömöracél zárnyelvet tartalmaz, és ezeket 3 reteszfordítással, kulcsfordítással lehet teljesen bezárni, szóval 3 fokozat van benne. Több színben kapható szerintem. Van egy boltjuk Miskolcon, amiről tudok, ott megnézheted.
2009. júl. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nyugodt szívvel tudom neked ajánlani az ANDRE'S biztonsági ajtót, mert Anyuméknak 20, nekünk 9 éve ilyen van és tökéletesen müködik + az ORFK is ajánlja ami nem utolsó szempont szerintem! Vigyázz a Kínaival amit sokszor olasz, német stb. gyártmányként prezentálnak!!!
2011. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!