Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan szűkítsem be a munkás...

Hogyan szűkítsem be a munkás nadrágot?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne,hogy be szűkítsem,de nem vagyok varró nő.A képen be jelöltem mennyit kell belőle beszűkíteni.Nem tudom ,hogy kezdjek hozzá.Ha az oldalából kiszedek 10-10 cm akkor félek mikor össze varrom meg csavarodik a szára.Ugyanis jártam már így. A munkásruhának sem bőnek sem szűknek nem szabad lennie,mert képnél dolgozik a fiam és félő hogy a ruha miatt balesetet szenved.

Kérek mindenkit akinek van ötlete segítsen,hogy jó legyen a [link] munkásnadrág.



2012. júl. 28. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A nadrág szárát csak egyik oldalon nem lehet beszűkíteni mert csavarodni fog.


Viszont ha a szár belső oldalából is elveszel akkor nagyon alacsony és kényelmetlen lesz az ülep rész.


Sajnos csak egyetlen megoldás van.

A nadrágot teljesen szét kell bontani és újra szabni.


Bízd varrónőre.

2012. júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogyan az előttem íro már megfogalmazta.


Sok sok bontással majdhogynem teljesen szét kell bontani és újra kell szabni, varrni.

2012. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A fenébe,, nem ér annyit! :(
2012. szept. 5. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!