Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Extra gyorsan...

SEGÍTSÉG! Extra gyorsan vízvezetékszerelő Budapesten?

Figyelt kérdés
Eldugult a WC, és sürgősen szeretnék egy vízvezetékszerelőt. Nekem el kell mennem itthonról, lakótársam sem tud mit tenni. Valaki esetleg segítene? Maximum ötezer forintot tudnék adni... nincs több pénzem, de nagyon szükségem van rá. (Már próbáltam pumpát, trisót, mindent... )
2012. júl. 28. 15:04
 1/6 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok egyébként, újpesti panelben lakom.
2012. júl. 28. 15:04
 2/6 anonim ***** válasza:

szinte mindenhol akad egy.. :d telefonkönyvben nézz utána

:Ddd

2012. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem húztad le véletlenül az illatosítót? Nálam ez dugította el. Őket hívtam (újpestiek, 6 ezerbe fájt):


[link]

2012. júl. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen így utólag is!!
2012. júl. 30. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani?
2012. júl. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, sikerült, nagy nehezen. Felhívtam a számot, de nem vették fel akkor, mondom oké. Átmentem a gondnokhoz, aki előtte nem volt otthon, azt mondta, hogy öntsek bele egy vödör vizet, meg pumpáljak még kicsit, az biztos jó lesz. Kicsit furán néztem, végül igaza lett. Örülök, hogy még pénzt sem kellett kiadnom rá, nagyon bepánikoltam, mert a lakótársam nagyon megharagudott rám.

Köszönöm mégegyszer a segítséged, ha esetleg újra megtörténik a baj, és már én sem tudom kezelni, akkor felhívom őket.

2012. aug. 1. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!