Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » S. O. S. Beragadtam a lakásomb...

S. O. S. Beragadtam a lakásomba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel szerettem volna levinni a kutyát,de nem nyílt az ajtó.Elég fura állásban volt,de nem foglalkoztam vele,mert a kutyám úgy is utálja az esőt.Aztán felkelt Anyám,akinek mondtam,hogy be van ragadva az ajtó.De ahogy próbálta kinyitni az ajtót,a zárnak a kulcsot befogadó része kitört,és most nem tudunk kijutni a lakásból.Mi a teendő?Kit lehet így vasárnap reggel felhívni?

2012. júl. 29. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Hivni kell a lakatost....Nekik is van ügyeletük....

Esetleg kifúrni a zárat,és mára zár nélkül maradtok.....

2012. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2012. júl. 29. 08:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg nem betörési próbálkozás volt? Lehet, hogy a rendőrséget kellene hívni. Bentről nem láthatod, mi történt.
2012. júl. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Non Stop lakatost hívjatok, van a neten több cím is.
2012. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

A lakatossal együtt a zsarukat is hívjátok, mert épp egy hengerzártörő készült bemenni hozzátok!


Ha vállalkozó szelleműeky vagytok, akkor egy meggörbített kötőtűvel ki tudjátok nyitni a zárat!

2012. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,már megvan:D

Kizárt,hogy betörési kísérlet,mert egész éjszaka fent voltam,és nem hallottam semmit.

2012. júl. 29. 16:56
 7/8 A kérdező kommentje:

És a betörésre amúgy is kicsi az esély,mert a 4-diken lakunk a 4 emeletesben:D

Szóval nem hiszem.

2012. júl. 29. 16:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig nem szokott csak úgy kettéesni egy hengerzár!
2012. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!