Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Draga ez a lakas?

Draga ez a lakas?

Figyelt kérdés

A 12.keruleteben talatam egy lakast. Ket haloszba, ket furdo, nappali. 140ezer+rezsi/ho. Harman laknank benne, a noveremmel es a parjaval. Tanulunk Bp-en, ezert kerestunk alberletett. A szuleim szerint draga, de szeretnek ha kornyeken laknank mert a nagynenem itt el a kozelbe es igy a szuleim nyugodtak hogy van kihez fordulnunk ha baj lenne.

Sok lakast megneztem es +- 10-20 ezer kulombseg van, de ez volt a legszebb.

Ti mit gondoltok tenyleg draga? Ha igen, hol talalhatnek olcsobbat? Mar bele faradtam a lakas keresesbe...


2012. júl. 30. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha belefáradtál, az azt jelenti, hogy már megnéztél egy néhányat. A 12. kerület drága hely, Természetes, hogy a jó környéket meg kell fizetni (nem ott lakom, tehát ne hidd, hogy hazabeszélek). Ha hárman össze tudjátok dobni a rávalót, inkább azt, mint egy "lepra" helyet.
2012. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani de ez mocsok drága.

Azért vannak Budapestnek jó helyei, de 140 ezer plusz rezsi... Még ha a téli rezsi benne lenne a 140-ben akkor oké lenne.

Ha jobb környékre szeretnél menni akkor Zugló vagy 13. ker jobb részei?


Szerintem az nem túl elfogadható indok, hogy ott lakik nagynénéd... Hacsak nem hozzá akarsz elfutni ha megtámadnak... Amúgy a BKV bármikor elvisz oda, Budapesten tömegközlekedéssel alig vannak távolságok.


Persze ha van pénzed rá lelked rajta, de szerintem nagyon drága...

2012. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!