Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kiadnátok üres lakást vagy...

Kiadnátok üres lakást vagy házat egy ilyen családnak?

Figyelt kérdés
Van 2 kisbabájuk, egy cicájuk, a feleség átlagos csinos, a férj pedig tele piercinggel, tetoválással, olyan "rosszfiú" külsejű. Kérlek indokoljátok is meg, hogy miért igen vagy miért nem.
2012. júl. 31. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem, Mert nem!
2012. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha ez komoly válasz volt, akkor ilyen emberrel én sem kötnék üzletet. Ha viccnek szántad, kérlek éld ki magad a humor topikban.
2012. júl. 31. 12:46
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Nekem most nincs kiadnivaló helyiségem se, nemhogy egész lakásom.

Van egy házunk,de a tetőtérben a nővérem pöffeszkedik a taknyos,elkényeztetett gyerekével. Nem csinálnak semmit.Még takarítanom is nekem kell helyettük, apám meg elnézi, és engem utasítgat,hogy takarítsak náluk... undorító.


Nálatok, a két gyerek össze-vissza babahájazza(ez a kaki szebb,babásabb megnevezése), egész nap ordítanak-bömbölnek, a cica dettó összeszarja a házat, ha van kutya,azzal pluszba ott a konfliktus...


A -ahogy te mondod- rosszfiús külsejű pasi nem tudod mit csinál, lehet drogfuttat, lehet csak szimplán meglop valakit(főnököt,üzlettársat,akárkit),de lehet akár bérgyilkos is, vagy strici is, aki prostikat futtat.


Összességében,ha nem akarsz durva balhék közepébe csöppenni amiatt, mert bűnbarlang lesz a házadból, nem adnám ki nekik...sőt,sodrófával és gépfegyverrel hajtanám el őket,ha nem mennének maguktól...

2012. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2. Nagyon szomorú, hogy ilyen előítéleteid vannak, de köszönöm hogy leírtad őszintén a véleményed.

Egyébként a srác diplomás iparművész, amivel jól keres, ezért engedheti meg magának, hogy extrém külseje legyen. A nő középvezető egy cégnél, csak most a bébik miatt nem dolgozik épp. A gyerekek aranyosak, nem hisztisek, a macska ivartalanított, alomra nevelve. A lakásuk meg sz.r környéken van, ahonnan el akarnak menekülni, de míg el tudják adni (2 éve árulják már), addig is kell vhol lakniuk.

Viszont, ha tényleg így áll hozzá mindenki, akkor már értem miért van kiborulva szegény barátnőm.

2012. júl. 31. 12:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézd... Itt mi mondhatunk bármit, úgy is a te első benyomásod számít, ennyi infó alapján lehetetlen megítélni, hogy lesz-e probléma velük vagy sem. Körültekintő szerződést kell írni és kész. Ha nem zavar a háziállat és rendeseknek tűnnek, akkor miért ne?
2012. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiadnám. Írnék egy szerződést amibe belefoglalnám a kaució összegét, azt, hogy nekik kell-e javítani a dolgokat vagy sem, illetve, hogy minden hónap hányadik napjáig kell kifizetni a bérleti díjat. Természetesen a víz, villany, stb. számla kifizetése az ő dolguk lenne hisz ők használják, de arról is elkérném a bizonylatot, nehogy később jöjjön a felszólítás, hogy nem fizették be, és felhalmozódjanak a költségek. Az, hogy a férj tele van piercingekkel csak egy dolog, attól még lehet normális, dolgos ember. Szóval lényeg, hogy kiadnám, és ha nem fizetnek a megbeszélt időpontra, ami ugye benne lenne a szerződésbe, akkor adnék egy, esetleg 2 hét haladékot, és ha addig sem teljesítik akkor megkérném őket, hogy keressenek másik albérletet, mert ez így nem fog működni.

2012. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
A nem, mert nem,válaszom nem vicc volt! Lehet, sőt biztosan rasszista vagyok és ezért nem bírom a tetkósokat sem!
2012. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Aki még nem adott ki lakást, az nem tudja mivel jár, az esetleges kipaterolás! Egyik félnek sem jó, főleg a tulaj szopja meg, bármilyen szerződésük van! Ezért is nem, mert nem!
2012. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát csak remélni tudom, hogy ezt a mentalitást sikerül messziről kiszagolni, és nagy ívben elkerülni.
2012. aug. 2. 08:32
 10/10 anonim válasza:
Igen, kiadnám, tudni illik NEM a külsőből ítélek meg 1 embert ! Lehet jól öltözött csaló és rosszul öltözött tetovált becsületes ember. Írjatok szerződést, vagy bejön vagy nem.
2012. dec. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!