Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nyilászáró csere pályázat...

Nyilászáró csere pályázat van-e most kiírva?

Figyelt kérdés
Évek óta szeretném a nyilászáróimat kicserélni, de mindig hamar elfogy a pénz, tud-e valaki ebben segiteni nekem. Köszönöm.
2012. júl. 31. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Van igen. Olyan cégeket kell megbíznod ami elintézi neked a pénzvisszatérítést. pl. a fehér ablak ilyen. Mi is most csréltettük.
2012. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Ezek a cégek olyanok pl. akik a pályázatot is megírják helyettem?
2012. júl. 31. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy van-e, de mindenképpen tájékozódj előbb, mert ezek a pályázatok némileg trükkösek:

- előfinanszírozásúak, tehát előbb fizetsz, aztán lehet, hogy visszakapod egy részét

- a beruházás kb. 20%-át kapod vissza. ennyivel viszont drágább is lesz a kivitelezésed, mert mindenről ÁFÁ-s számlát kell majd kérned.


Ha ez a két buktató nem okoz problémát, akkor hajrá:D

2012. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsodat, megfogadom.
2012. aug. 3. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!