Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ez az "eladó lakásokat keresek...

Ez az "eladó lakásokat keresek ezen a környéken készpénzes ügyfeleimnek! " ez mit jelent? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Mert ha minden igaz költözünk külföldre és eladnám a lakást.Ha van ilyen hirdetés a lépcsőházban azt érdemes felhívni?tudom h nem adna annyit amennyit ér igazán,de nekem csak az a lényeg,hogy hitelt ne hagyjak magam után.

2012. aug. 1. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az annyit jelent, hogy ingatlanügynökség hirdeti.
2012. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek ingatlanközvetítők szórólapjai, már tele van vele itthon a kuka. Érdemes felhívni, de sok nagy forgalmú ingatlanközvetítő van, aki nem szorul az ilyenfajta ügyféltoborzásra. Én inkább olyanhoz fordulnék. De ha el akarod adni a lakásod, hirdethetsz te magad is. www.jofogas.hu (ingyenes), www.expressz.hu (ingyenes, csak a bejelölgetéseknél vigyázz, mert mindjárt felkínálnak extra szolgáltatásokat is, amik már fizetősek. Attól nem fogják többen látni a hirdetésedet.)
2012. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megvan még a lakás?:) Ha jó helyen van,akkor tudnék segíteni az értékesítésben:) Ha gondolod részletekért írj egy üzit.
2013. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!