Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha már egyszer ellepték a...

Ha már egyszer ellepték a kenyérbogarak a konyhámat, könnyen vissza jönnek újra?

Figyelt kérdés
Mindent ki kellett dobnom, mindenben benne voltak. Most a lisztet, zsmorzsát, cukrot... befőttes üvegben tárolom, teát, kakaóport, és néhány dolgot még nem is vettem újra, nagyon félek, hogy újra ellepnek mindent. Ahol már egyszer voltak, ott nagyobb az esély, hogy újra előfordulnak? Még valami: aki az ilyeneket szintén befőttes üvegben tárolja, meg mondaná, hogy a liszt mekkora üvegbe fér bele? Egész nagyot vettem ,de még abba sem fér bele egy kilónyi.

#zsizsik #kenyérbogár #élelmiszerbogár
2012. aug. 11. 19:57
 1/9 anonim válasza:
woooooooow! az milyen az a kenyérbogár?
2012. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A lényege az mint a zsizsiknek. Szerintem legalábbis kenyérbogár volt, a googleban találtak alapján annak a leírása passzolt a nálam levő bogarakra.
2012. aug. 11. 20:09
 3/9 anonim válasza:
faházban laksz?
2012. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Panelban.
2012. aug. 11. 20:12
 5/9 anonim válasza:
hátt... boltba lehet kapni irtószereket. Meg 3-4 literes befőttesüveget is. Nagy boltokban.
2012. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de szerencsére utolsó darabig eltűntek mikor kidobtam mindent és át is takarítottam, most csak attól félek, hogy ha már egyszer voltak, nem-e könnyebben lesznek máskor is.
2012. aug. 11. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Állandóan figyelni kell az élelmiszerek körül, nem jelentek-e meg és azonnal tüzetesen újra írtani.
2012. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, h hogy kerültek oda.

Pl vásároltál egy olyan élelmiszert, amiben már alapból benne volt, v pedig úgy jártál, mint anyósom.


Ők is panelban laknak, és az alatta lakó nagyon idős néninél minden tiszta zsizsik, de nem foglalkozik vele. A sok zsizsik pedig feljött anyósomhoz a beépített szekrény repedésein. Így neki mindent üvegekben kell tárolnia. :/

2012. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Alattunk, felettünk nincsenek új lakók, és idáig még egyszer sem volt ilyen probléma, pedig már igen sok éve lakunk itt. A szomszédok is ugyan azok.

Időben egy zabpehely és egy csomag műzli vásárlásához tudom kötni, ha azokat is szeretik, akkor szerintem azokkal hoztam haza.:(

Gondolom a mellettünk levő szomszédból nem jöhettek, hisz neki a konyhája épp a lakásunk másik végén van, mint a konyhánk. Vagy mégis? Mert még ez lehet egy lehetőség, ugyanis nagyon beteg volt az asszonyka, gondolom már régóta nem tudott foglalkozni a háztartással. Bár ott meg van férj és gyerek is, aki eltűntethette volna őket, ha náluk lettek volna.

Tehát marad, hogy inkább valamivel hazahoztam őket.:(

2012. aug. 12. 11:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!