Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért lányokat keresnek a...

Miért lányokat keresnek a hirdetők a kiadó albérletekbe?

Figyelt kérdés
Szinte minden hirdetésben azt lehet olvasni, hogy lányoknak, diáklánynak kiadó.
2012. aug. 12. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
a legtöbb főbérlő pasi. Ha nem fizet a diáklány, akkor természetben törleszthet.
2012. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

1-es, magadtól találtad ki ezt a hülyeséget, vagy segítettek?

Szoktam hirdetéseket felvenni egy újságba, és a hirdetők nagy része idősebb ember. Féltik a lakást, és reménykednek, hogy a lányok kevésbé teszik tönkre.

2012. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Az elsőt nem kéne lehordani, mert amiről beszél, az létező dolog.

Szexért cserébe kedvezményes vagy ingyenes lakhatást biztosítanak egyes elvetemültek a nőknek.

2012. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

1. Hátsó szándékkal.

2. Ha kiadnám a lakásom, én is lányokat keresnék bérlőnek. A fiúk bulizósabbak, koszosak, trehányak. A barátnőm lakását 3 bérlő fiú konkrétan szétverte és iszonyat mocskot hagytak ott. Kisgyerekest meg nem szívesen enged oda az ember, mert ha nem fizetnek, szinte lehetetlen kirakni őket.

2012. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A fiúk, ahogy már írták is, (tisztelet a kivételnek) nem takarítanak, koszosak, mocskosak.

Volt "szerencsém" fiúkkal is együtt lakni, ocsmány, nemtörődöm állatok voltak egy kivételével.

2012. aug. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja, igen, és én sem adnám ki a lakásom fiúknak.

Illetve egy meleg fiú/pár, akik első ránézésre is tiszták, igényesek, azoknak természetesen igen.

2012. aug. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik, hogy azok tisztábban tartják, pedig ez nem a nemtől függ.

Elsőt kár volt lepontozni, sajnos én is tapasztaltam, hogy az albérlethirdetések tele vannak szemetelve olyannal, akik társkeresőnek használják vagy olcsó k**t keresnek...

2012. aug. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig sokkal több a lányok között a tiszta, igényes, rendes, mint a fiúk között. Persze nem kéne, hogy nemtől függjön, de sajnos mégis így van.
2012. aug. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól írta a többség :

- mert a lányok tiszták...

- a lányok csendesek (általában)...

- a lányok nem rendeznek ordenáré bulikat...

- a lányok (általában) rendesen fizetnek...

- a lányokat könnyebb kezelni, szükség esetén könnyebb kitenni a lakásból, mint egy 190 cm-es kigyúrt fiút, akinek esetleg van még 5-6 hasonló haverja is...

2012. aug. 13. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Értem!

De akkor hol, vagy hogyan talál egy fiatal férfi albérletet?

2012. aug. 14. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!