Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül manapság a...

Mennyibe kerül manapság a gázbekötés?!

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ezt az összeget a bekötéshez felhasznált szerelvények, csövek, és persze a bekötést végző mesterember határozza meg. Ezért így látatlanban nem lehet erre válaszolni.
2012. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tévedek, de szerintem a kérdező nem az anyag és munkadíjra gondolt elsősorben, hanem az engedélyeztetésre, meg amit a szolgáltatónak kell fizetni valami hálózatfejlesztési hozzájárulás néven.

Nálunk 30 éve csinálták, úgyhogy az aktuális árakat nem tudom, de biztos, hogy százezres nagyságrendű.

2012. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Függ attól, hogy hova; kertesház vagy lakás... Attól is függ hol laksz város, falu...

Több mint 100ezerre számíthatsz csak a "csonk"-ra. Egy nyamvadt szekrény az órának 20-30ezer (ha csak nem kreálsz egyet.) Ilyen-olyan kiszállás (10 ezresek).

A helyi gázszolgáltatót kérdezd meg. Személyesen vagy e-mailben is érdeklődhetsz.

Munkálatok:

- gázvezetéktől a házig elvezetni (ásás ...)

- csatlakozási díj (csonk) 100ezer körül

- gázóra felszerelés kiszállási díj...

- csatlakozás a hálózatra; kiszállási díj

- szekrény (20-30ezer)

Lehet, hogy ki is hagytam valamit.

Ja és, ha megkérdezed, akkor az össze munkálatot kérdezd, nehogy meglepődj, mint Én, hogy megint egy 10ezres csekk van a postaládában.

2012. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, erre gondoltam. DE úgy tudom, hogy már lehet szolgáltatok között választani. Mindegyiknél ugyanannyi a csatlakozási díj?
2012. aug. 14. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy a szolgáltatók csatlakozási díja ugyanannyi-e. Szerintem mivel ugyanazon a hálózaton adja minden szolgáltató a gázt, ezért ugyanannyi lehet.

Ahogy írtam érdeklődj a gázszolgáltatónál. (3. vagyok)

2012. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. aug. 15. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!