Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? (Kérdésed túl...

Mit tehetnék? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy koszos a lakás,mert nem az,hisz egy héten többször (szinte mindennap)porszívózunk,felmosunk.DE úgy érzem mégis lehetne sokkal tisztább a lakás. Az a baj hogy mindenki széthagyja a cuccait. Az én szobám a legtisztább, tényleg rendben tartom. Mindig mindennek meg van a helye és mindig vissza pakolok mindent. Többször porszívozók, a szekrényemben is mindig rend van , mindig kivasalom a ruháim. És mindig beágyazok. De a többieknél nem ez a helyzet. Tesom mindig szanaszét dobálja a ruháit a szobájában. Jó az még nem is zavar, mert az az ő szobája.. Na de amikor a lakás többi részébe is mindenki széthagyja a cuccait... A fürdőben is soha nem teszi vissza senki a helyére a dolgokat, pedig nem tartana sokáig. Már többször csináltam egyedül nagytakarítást, de a 3. napon minden ugyanúgy néz ki.:( Ne tudom mit kellene tennem, hogy tisztább legyen itthon minden. Máshol olyan patyolat rend van.. Úgy szeretném ha itthon is az lenne, de nem segítenek, egyedül meg nem tudok mindennap mindenki után elpakolni, meg persze be is sokkalok belőle. :(

17/L


2012. aug. 15. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell egy lakásban patyolat rend,és naponta porszívózni. De azért nem kellene a dolgaikat a családtagoknak szana-szét hagyni.
2012. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legnagyobb rendetlenséget az elölhagyott táskák-ruhák és a mosatlan edény szokta képezni,meg a kimosott ruhák,amik egy kupacba le vannak szedve a kötélről valami fotelba.Anyukáddal beszélj,minden rajta múlik.
2012. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Anyuék tényleg sokat dolgoznak.. de engem ez az egész helyzet nagyon zavar.. És hát a testvéreim sem pakolják el a cuccokat....
2012. aug. 16. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!