Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ma értesültem róla, hogy az...

Ma értesültem róla, hogy az alattunk lévő lakás eladó 8 és fél millióért. Merjünk úgy belevágni a megvásárlásába, hogy édesapámnak van csak munkája és abból 60 kocsitörlesztésre megy. Érdemes lenne belevágni?

Figyelt kérdés

Adnának így kölcsönt nekünk?Anyum munkanélküli lesz, de táppénzen van jelenleg.Lehetséges lenne, hogy megtudjuk oldani vhogyan?

Válaszaitokat előre is köszönöm.


2008. máj. 12. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hááát elég húzos lenne nektek még egy törlesztő részlet. Jó persze csábító, hogy pont ott eladó egy lakás de szerintem amíg csak egy kereső van a családban addig várjatok vele, legalábbis szerintem. (Kivéve presze ha apukád nagyon-nagyon sokat keres)
2008. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha rögtön ki tudjátok adni a lakást, akkor talán... de jól gondold meg. Ne futtasd le a pénzed nullára.
2008. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad le, hogy édesapádnak mennyi az igazolható jövedelme havonta. Ugyanis ha elég magas akkor jó ügyféllimitet tudtok kapni. A megveendő ingatlanra rá lehet terhelni, illetve a most meglévőt be lehet vonni pótfedezetként, hogyha a másik HBÉ értéke túl alacsony a finanszírozáshoz.

Tehát a válasz: kaphattok hitelt, ha az adós jövedelme ezt lehetővé teszi.

2008. máj. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!