Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Segítséget szeretnék Sümegen...

Segítséget szeretnék Sümegen lakó, vagy Sümeget ismerőktől?

Figyelt kérdés
Lakás vásárlás előtt állunk, és lehet, hogy Sümegre költözünk, de nem vagyunk ott ismerősök. Találtunk egy lakás Simon I. utcában, szeretném megkérdezni, hogy milyen a környék. Milyen messze van a belvárostól? Mi van a közelben? Válaszokat előre is köszönöm!
2012. aug. 28. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Személyesen nem próbáltál utánna nézni?
2012. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Héten megyünk megnézni, a lakást és a környéket. Csak kíváncsi vagyok, másoknak mi a véleményük a környékről!
2012. aug. 28. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sümegi vagyok, itt csak KISZ telepnek nevezik azt a részt, szerintem nagyon jó hely, csendes, nyugodt, rendes emberek laknak arra. Ha jól tudom a '70-es években épültek, egy házban négy család lakik, persze ha kis-négyesről van szó. A belváros sincs nagyon messze kényelmes tempóval tíz perc séta, a közelben van két kocsma, a Korsó és a Szittyó-bisztró, az utóbbiban finom ételeket is árulnak. Mindegyik nyugodt csendes hely.

2012. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!