Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Idegesítő apró rovarok a...

Idegesítő apró rovarok a laskában. Honnan jönnek és mik?

Figyelt kérdés
Panel lakásról van szó, ami nem épp új. Egy ideje légynél valamivel kisebb, de muslicánál nagyobb fekete színű, vízcsap alakú ovális szárnyakkal. Többnyire csak ülnek a falon és néha zavarják az embert, mint a légy. Észrevettem nedves helyeken jobban gyülekeznek. Milyen rovar ez? Mire jön? Mit lehet tenni ellene vagy mire utalhat a megjelenésük?

2012. aug. 30. 10:54
 1/5 intrepid ***** válasza:
Nézd, engem bármilyen rovar bosszantana a laskában. A laska között ne legyen semmilyen bogár!
2012. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom mi ez, illetve, h milyen. Mint egy mini légy. Nálunk is a fürdőszobában, nedves helyen ülnek a falon kb. csak akkor szállnak el, ha max hessegetem őket, de nem repkednek sokat.. visszaülnek a falra.

Mi családi házban lakunk, és simán az ablakon jönnek be. Legtöbbször csak egy-egy jön be. Szóval elkapjuk és ennyi.

2012. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát nagyon jó volna, ha valaki megmondaná mik ezek és hogyan lehetne kiírtani őket...Nálunk is a fürdő és a konyha "tele" van velük...úgy érzem magam tőlük, mintha retkes lenne a lakás :/ Ráadásul nálunk jön a baba, és szeretnék megszabadulni tőlük...
2012. szept. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Megtaláltam a választ. Ezek a rovarok a tineides persiliensis-ek, más néven mosópor moly...Ha valaki rájön hogyan lehet kiirtani, akkor szóljon...
2012. szept. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!