Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Korall matraco...

Mit gondoltok a Korall matracokról? Milyen minőségűek?

Figyelt kérdés

Egy 6cm-es memória habos fedőmatracot néztem neten, de a Korall-ról még nem sokat hallottam. Talán ti!

Köszi


2012. szept. 1. 15:42
 1/6 anonim válasza:
Van annál sokkal jobb. Csak fedő vagy teljes matrac?
2012. szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

6cm-es memóriahabos fedőmatrac. Kicsit (nemvészes) kemény az ágyunk, arra szeretnék egy ilyesmit. Vmi középkategóriásba gondolkodok, nem kell nagyondárga.

vagy még ezt néztem:


[link]

2012. szept. 2. 14:00
 3/6 anonim válasza:
Mekkora kell?
2012. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 KokoLoco válasza:

Szia!


Talán már meg is vetted és használod és talán rájöttél, hogy egy valóban kitűnő termékről van szó még akkor is ha az egyik válaszadó csuklóból lehúzta miszerint; van annál jobb. Mire is alapozza az állítását?! Van neki 25 gyártótól ilyen terméke és mindet kipróbálta? Valóban előfordulhat, hogy van nála jobb de az mind lényegesen többe is kerül, annyival viszont nem jobb.

Nos Én több mint 2 éve vettem egy ilyen terméket és azóta a matracomat és a párnáimat is Korall termékre váltottam mert memory réteges matracot és memory párnákat is gyártanak. MAGYAR cég, európai minőség, péztárca barát árakon! ...és ez nálam fontos szempont! Nem kínai import, mint a nagy nevű cég aki a reklámjaival a csapból is folyik és egy szemét minőséget ad arany áron.

Tehát Én azt javaslom, hogy bátran vedd meg a Korall termékeket, nem fogsz csalódni.

2012. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KokoLoco válasza:

...jahh és még valami

A kedves negatív válaszadó következő kérdése rögtön az, hogy "Mekkora kell?"

Tehát valószínűleg egy magát kereskedőnek tituláló féreg, aki így próbál terméket eladni az érdeklődőknek.

Gondolom, számlával, garanciajeggyel!! :-)

Gyomorforgató!

2012. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsónak: szerintem te is az vagy... a Koralltól. Szóval egykutya vagytok.:)
2015. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!