Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyire jó minőségűek a...

Mennyire jó minőségűek a Tescos barkácsgépek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 07:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Aksis csavarozógépünk van, tescós, már egy éve jól bírja, bár az aksija hamar lemerül, de csak otthoni kis apró barkácsolásokra ajánlanám. Ill. egy gipszkartonozást is kibírt egyszer. Ha nincs rá több pénzed, ideglenesen nem rossz megoldás
2011. okt. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egy munkát kibírnak többet nem, a rezgőcsiszolójuk nagyon gány, ha veszel is annak legyen vmi ismertebb neve de ha a pénz kevés akkor jöhet a teszkó.
2011. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A dekopírfűrész lennék kiváncsi!
2011. okt. 11. 07:53
 4/20 anonim ***** válasza:
elvileg vállalnak rá egy év jótállást, szóval ha csak egy melót bírna ki, vissza lehet vinni. Egyébként a baumaxban is vannak olcsóbb kategóriájú gépek, ami szinte ugyanaz mint a tesco. Tulajdonképpen nem feltétlenül rosszak, csak nincs nevük.
2011. okt. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

nyilván precíz munkára ezek nem alkalmasak.

Az élettartamuk is rövidebb, mint márkás társaiké.


Tűzoltásra jók, de hosszabb távon nem érdemes számítani rájuk.

2011. okt. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Kedvesem egy rezgőcsiszolót vásárolt, ajtófélfa csiszoláshoz, egy ajtókeretet sikerült is lecsiszolnia... úgy, hogy nem hajtotta agyon.


igaz, nem volt drága, de szerintem érdemesebb venni legalább egy fokkal jobb minőségűt :)

2011. okt. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek ilyen gépeim, ezért nem tudok róla nyilatkozni. Egyszer egy akkus fúró ki volt rakva a kiárusításba valami 2500Ft-ért kofferral, mindennel együtt. Azon nagyon gondolkoztam, de mire pár nap múlva visszamentem, hogy megvegyem, gondoltam, ennyit megér a kockázat, már mind elhordták, egy darab sem volt belőle.

Viszont a Praktikerben vettem kb fél éve az egyik legolcsóbb Li-akkus fúró-csavarozójukat. Azzal teljesen meg vagyok elégedve. Teljesen jól használható cucc, az árához képest meg főleg.

Dekopírból nekem Lidl-es van. Na, azzal aztán tényleg maximálisan elégedett vagyok. Az tényleg ott van, ahol a márkásabb társai. Igaz nem olcsó, ez már öt számjegyű összegbe került.

2011. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Barkácsgépekből én elfogadható áron a Makita gépeket tudom maximálisan ajánlani. Nekem is olyanok vannak sohasem volt vele semmi gond.
2011. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Lehet használni őket, nyilván ne várj csúcsminőséget, de otthoni kisebb munkákra tökéletesek. És mondjuk ötödannyiba kerülnek, mint egy makita :D
2011. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát nekem az "elfogadható ár" és a "Makita" egy kis ellentmondásba ütközik.

Nagyon jó a Makita ez tény, de a piacon az egyik legdrágább márka.

2011. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!