Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten hol érdemes lakást...

Budapesten hol érdemes lakást venni? Melyek a veszélyes, lepusztult kerületek?

Figyelt kérdés

Vagy kérdezhetem úgy is h hol ne vegyünk lakást szerintetek?

6.,7.,8.,9. ezek az cigós kerületek?


És akkor ti mit ajánlanátok?


2012. szept. 4. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mit akarsz és mennyid van rá. Támpontok?
2012. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok kis lakás érdekel. Kb 5milliom van rá.
2012. szept. 4. 21:45
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor 8. kerületben egy lepusztult lakás, amire kell még 1 milliót költeni. Onnan tudom, hogy nekünk is ennyink lesz, és még kutyaólat se lehet kapni 5 millióért.
2012. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

kösz

hát az király :)

2012. szept. 4. 21:51
 5/16 A kérdező kommentje:

szerinted nagyon rossz a 8?

vagy el lehet ott is lakni?

2012. szept. 4. 21:58
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Én azt ajánlom, hogy tedd a pénzed a bankba, és bérelj lakást addig, amíg nem ismered meg Budapestet. Feltételezem, hogy vidékről jönnél, ahogy én is tettem néhány éve, bár én még most is bérlem a lakást, ahol élünk. Költöztem is már kétszer. Szerintem ne hamarkodd el a lakásvásárlást, annyi pénzből meg pláne, úgyis kellene hozzá még hitel.
2012. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én a 14. kerületben élek. Nem nevezném veszélyesnek, szeretek itt lakni, de pont itt van a repülőtér, ezért csendesnek se nevezném a sok felszálló repülő miatt. :)
2012. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet lakni a 8. kerületben is. Ha tényleg akarsz lakást vásárolni, ne hallgass a sztereotípiákra. Minden utcát és környéket érdemes megnézned. A 8. kerületben vannak csendes, nyugis részek. Vannak slummosodó területek (eladják a lakást, beköltöznek a szegényebbek...megy a körforgás addig, míg a legalacsonyabb réteg kerül be, és eladhatatlanná lesznek a lakások, de a környék is...aztán jön a felvásárlás, és új házakat építenek a helyük...és akkor rohadt drága lesz). Aztán, mivel belváros, vannak zajos, poros, de nagyon nyüzsgő részek is.
2012. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szóval azt is akartam ezzel mondani, hogy a ki és beköltőzők milyenségét is meg kell valahogy nézned, hogy tudd, nem lesz-e rosszabb a környéken az ingatlanok ára...hátha el akarsz majd költözni, mert tudom is én...lesz családod, vagy máshová szólít a munkád.
2012. szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat
2012. szept. 5. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!