Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megbízhatóak a Janome varrógépek?

Megbízhatóak a Janome varrógépek?

Figyelt kérdés
A Singerről, Toyotáról eddig csak rosszakat hallottam. Van más márka ebben az árkategóriában (20-40 eFt) ami bevált?

#választás #varrógép vásárlás
2012. szept. 9. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
A Singer az egyik legrégebbi márka!
2012. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt a márkát nem ismerem. De a mai Singernél,csak a nevet kell megfizetni.

Egy szakembert,szerelőt kérdezz meg. Ő jó információt adhat.

2012. szept. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! A Singerről én is csak negatív kritikát olvastam, hallottam mostanában - sajnos az ma már nem jelent semmit, hogy ez egy régi márka(ráfeküdtem a témára, mert most vettem varrógépet és nem akartam rossz döntést hozni, így hónapokig kutattam neten, szererőknél a hasznos információk után). Végül én egy Elna 2800-as varrógépet rendeltem. Szerintem ez egy jó és megbízható márka, vannak az Elnának modelljei 40 ezer forint alatt is. Az interneten jobb, ha utánanézel, mert bolt és bolt között óriási különbségek lehetnek árban (az én gépem ezrekkel volt olcsóbb az egyikben, mint a másikban). A Janome márkáról eddig csak jót hallottam. Ja, és van a neten egy varrógépcentrum nevű oldal, ami egy budapesti szaküzlet honlapja. Ott van egy telefonszám is, én azt is fölhívtam, nagyon készségesek és segítőkészek voltak, minden kérdésemre válaszoltak, javaslom, hívd föl őket. Vagy ha budapesti vagy, menj be hozzájuk.
2012. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!