Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest melyik kerületeiben...

Budapest melyik kerületeiben érdemes lakást vásárolni?

Figyelt kérdés

1+2, 2+1, esetleg 3 szobás újépítésű lakásban gondolkodunk, családalapítási szándékkal.

Minél jobb környéken, lehetőleg jutányos áron szeretnénk álmaink lakását megvenni. Tippet, hogy hol érdemes keresgélni? Eddig Zuglót nézegettük, mert mindketten szeretjük, de én nyitott lennék más környékre is akár.

23/L



2012. szept. 12. 11:19
 1/9 Antimod ***** válasza:
34%

Szerintem még a 16. sem rossz, ha jó a közlekedése, akkor nem hosszabb az út a belvárosba, mint Zuglóból.

Hátrány viszont, hogy az árak általában nem alacsonyabbak, és mennyiségileg kevesebb a társasház.

2012. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A környék a saját szempontjaid teljesülése alapján lesz jó vagy nem jó. Mik a szempontok? Közel a munkahelyhez? 5 perc sétára a legjobb iskolákhoz és országos intézményekhez? Kertes övezetben? Vonathoz közel? M0-s körgyűrűhöz közel? ... stb.
2012. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a 14. kerületben élek, nekem nincs bajom a környékkel, viszonylag nyugodt, de csendesnek nem mondanám, a repülők miatt. :)
2012. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A szempont a normális környéken van. Az utazás egyelőre nem gond (persze jó, ha van ovi, suli, patika, piac is a közelben).

Nekem elsősorban a biztonság számít, és h ne legyen tele "brazilokkal". Nemcsak mert piszkosak és büdösek (természetesen tisztelet a kivételnek), hanem mert sajnos ritkán képesek kulturáltan élni mások közvetlen közelében és nem zavarni a jóérzésű embereket éjjeli kiabálással, veszekedéssel stb.

2012. szept. 13. 07:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, Zugló nekünk is nagyon szimpatikus, szeretjük. És sok is az újépítésű társasház ott.
2012. szept. 13. 08:35
 6/9 anonim ***** válasza:
11. kerület, 22.kerület
2012. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én is Zuglót ajánlom. Közel van minden, jó a közlekedés, közbiztonság. Bár a lakásárak állítólag magasabbak. Nagyon szeretek itt élni :)
2012. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, igen tényleg magasabbak az árak sajnos. De ha már ennyien mondjátok jónak, akkor nyilván van is benne valami, nem alaptalanul szeretnék én sem ott élni :)
2012. okt. 9. 10:31
 9/9 anonim ***** válasza:
11. kerulet, Gazdagret.:) Van minden es jo a kozlekedes, nincs tele Cééékkel... :DDD
2012. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!