Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megállapítani,...

Hogyan tudom megállapítani, hogy hol van csőtörésem?

Figyelt kérdés
Csőtörésem van,de nem tudom hol. Pár órával ezelőtt jöttek a vizet leolvasni,és azt mondták borzalmasan forog a vízórám,már kb. 200.000ft-nál jár a vízszámlám. Semmi nyoma nincs a házban,el sem tudom képzelni,hogy hol folyhat a víz. Még az udvaron sincs semmi elázva. Kinek szóljak? Mit csináljak? Ha szét kell bontanunk valahol a falat,a biztosító fizet?? Segítsetek kérlek.

2012. szept. 13. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsö körben elzárnám a föcsapot az óránál, hogy tudj nyugodtan gondolkodni!
2012. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elzártam! :/ Nem tudom kinek kéne szólnom ..,ennyi pénzt meg aztán,hogy fogok kifizetni? :O
2012. szept. 13. 12:27
 3/3 Bandi bácsi ***** válasza:
Hívj fel néhány vízszerelőt, kijönnek, megnézik, nyilván nem először tapasztalnak ilyet, mondanak árat. A falbontást és helyreállítást a biztosítónak meg kell térítenie, de ha a falban lenne a hiba azt te is észlelnéd. Valószínűsítem, hogy a talajban elfolyik a víz, de hogy a feltárás/kiásás és javítás költségét a külső vízvezetéknek fizeti-e a biztosító nem tudom.
2012. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!