Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Villanyóra csere? (többi lenn )

Villanyóra csere? (többi lenn )

Figyelt kérdés

létezik az ,hogy csak telefonálnak hogy villanyórát akarnak cserélni ! azt nem úgy szokták ,hogy küldenek egy papírt hogy lesz villanyóra csere ? mert ez kicsit gyanús nekem hogy csak telefonálnak hogy időpontot egyeztessenek

előre is köszönöm


2012. szept. 15. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Tudtommal szoktak előre papírt küldeni, de egyszerű a megoldás: hívd fel a szolgáltatót és kérdezd meg tőlük, hogy valóban cserélni kell-e.
2012. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Napkiraly ***** válasza:
78%
Engem híttak érte, de ellenőrizd le
2012. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk a ház megépülése óta, 1983 óta sosem akartak még órát cserélni.
2012. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nem szólnak előre. Se papírt nem küldenek, se telefonon nem szólnak.

Itthon nagyon ugatott a kutya, arra mentem ki, már épp nyitotta kifele az ÉMÁSzos a villanyóra dobozt (a nagykapunkat ki tudta nyitni, mert nem volt rányomva a lakat)

A cégnél (2 községgel arrébb) egyszer telefonáltak, hogy ott állnak a kapu előtt, nem tudnak bemenni, pedig most akarják cserélni az órát.

2012. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sziasztok !!na megtörtént a csere , ilyen órát még nem láttam villog, digitális kijelző , van benne valami memóriakártya vagy mi , diktálni sem kell most már ,mert a központban meg tudják nézni

lehet azért cserélték ilyen ultra szuper valamilyen órára mert azt hiszik hogy babráltuk az előző órát? mellék épületben van ez az óra és ott van 2 fagyasztó láda , van egy régi (ami gondolom zabálta az áramot)+ van egy újabb ami kevesebbet fogyaszt a régi tönkrement így csak az újabb megy ,lehet nagyon lecsökkent a fogyasztás és ez gyanús lett nekik és ezért cserélték ? ma mind1 már nem derül ki :D am köszönöm a válaszokat

2012. szept. 29. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!