Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül? (Beltéri festés)

Emlya kérdése:

Mennyibe kerül? (Beltéri festés)

Figyelt kérdés
Fehér 15 literes diszperzithez hány tubus színező paszta kell, hogy gyönyörű élénk napsárga legyen és mennyibe kerül hozzá egy ilyen tubus színező paszta??? Lécci segítsetek, mert nagyon fontos!!!!

2012. szept. 28. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Na en egyszer elkovettem ezt a hibat,te ne tedd! 1paszta kb 700ft en kb 8at vettem es a szine meg sehol nem volt (olyan vilagos volt).jobban jarsz ha kevertedsz

lakberendező

2012. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor felejtsem el a diszperzitet?
2012. szept. 29. 11:37
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem igen met a paszta nagyon draga mekkora feluletett akkarsz festeni?
2012. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
5x5 kb, de a plafont fehérre szeretném. És ha például csak kis vödörnyit kevernék be mindig ne az egészet? Akkor esetleg látszana a színe??
2012. szept. 29. 11:46
 5/10 anonim ***** válasza:
az a baj a diszperzittel hohy ha veszel hozza pasztat barmijen kis menyiseget hasznalsz fel nem lesz elenk szinu akkor azt el kell felejteni en tuti kevertetnek sargat es meg venem a legkisebb kiszerelesu feher festeket, vegulis minimum 1-2 evig biztos nezni fogod...szoval nem mindegy
2012. szept. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez így van. És hogy jön ki így legolcsóbban, hogy mégs szép élénk színe legyen?
2012. szept. 29. 11:54
 7/10 anonim ***** válasza:
nezd minel sotetebb annal dragabb 5liter kb 4000ft de arnyalatol fugg meg kell nezni a szín patetatt meg kerdezed a boltban
2012. szept. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ilyen árnyalatot szeretnék mindenképpen: chrome://newtabhttp//www.kreativhobby.hu/img/products/pausz_egyszinu_a4_napsarga_NA000507.jpg
2012. szept. 29. 12:05
 9/10 anonim ***** válasza:
nem lehet megnyitni de mondom meg kell kedezni h mennyiert keverik egyebkent 1arnyalat nal is nagykulombseg lehet ,ugy ertem h szemmel nem nagy a kulombseg de arban igen
2012. szept. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ilyen napsárágt, ezt a kérdést is én írtam. chrome://newtabhttp//www.gyakorikerdesek.hu/otthon__lakberendezes__3486544-ez-a-szin-milyen-szin-konkretan

Ez nagyon tetszik. Jó lenne olcsón megúszni azért. Köszike a válaszokat. :)

2012. szept. 29. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!