Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mik egy lakás alap berendezései?

Mik egy lakás alap berendezései?

Figyelt kérdés
Most költözök Budapestre. Egy szem bútorom sincs, még nem vettem semmit. Azt se tudom, hoyg hol kezdjem el. Tudnátok segíteni?
2009. aug. 5. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami a legfontosabb az az ágy. Aztán egy asztal székekkel, ruhásszekrény. Én ezeket venném első körben. Aztán te majd úgyis látni fogod, hogy mi kell, mi fér el a lakásban.
2009. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nézzük:

Konyha: asztal, székek, sütő és főzőlap, mikró, hűtő, munkalap, polcok/szekrények, edényszárító

Háló: ruhásszekrény, ágy, éjjeli szekrény, valami éjjelilámpa

Nappali: szekrénysor, ülő alkalmatosság, dohányzóasztal, tv és állvány

Fürdő: kád, csap, wc, wcpapír taró, wc tisztító kefe, valami szekrény vagy polc, tükör, fogmosócuccok, zuhanyfüggöny, mosógép


Apróságok (ha tényleg semmid nincs): tányérok, edények, evőeszközök, poharak, órák, lámpák, függönyök, ágyneműk és huzatok, vasaló, terítő, felmosószett, esetleg szőnyeg és porszívó, konyharuha, kisebb dobozok vagy rekeszek ha külön tartod pl a zoknikat..

Gondolom mivel itt kérdezel, számítógépasztal. Előszobába, fogas és cipőtartó, lábtörlő..


Hirtelen ennyi jut eszembe:) Majd biztos kiegészítenek..

2009. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nappali: fotel,TV,kis asztal, szőnyeg, lámpa, képek, növények, szekrények.

Konyha: hűtő, mikró, sütő, pult, szekrények,fiókok, mosogató, kuka, ha nagyobb a ház akkor spejz.

Háló: ágy, ruhásszekrény, esetleg TV, íróasztal, számítógép /laptop, éjjeliszekrény, növények , szőnyeg, polcok, stb.

Fürdő: wc, kád, kézmosó, bidé, wc-papírtartó, brise one touch mini-spray :D

Előszoba: Szekrény,szőnyeg,lámpa, növények, stb.

2009. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!