Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Leesett a hősugárzó. Mi baja...

Leesett a hősugárzó. Mi baja történhetett?

Figyelt kérdés
Véletlenül nekimentem az asztalnak, amin rajta volt, leesett róla, és azóta recsegő hangot ad ki. Mi baja történhetett? Az asztal nem volt magas, 50 centi körüli, szóval nem esett olyan nagyot sem. Másnak volt már ilyesmi? Vigyem szerelőhöz és nézessem meg vele?
2012. okt. 7. 23:52
 1/2 Bandi bácsi ***** válasza:
Jobb, ha szakember nézi meg, mert ez egy elektromos készülék!!
2012. okt. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is csak annyit tudok mondani vidd szakemberhez mindenképp hiába villanyszerelő vagyok.

Látni kell belülről mi tört mozdult el benne.

Nem irtál részleteket gondolom műszaki érzéked kimerül a bedugom a konektorba és működikben különben irtad volna a ventilátor lapát szorul, esetleg a cekász recseg(kis szikrázást nem látsz?) ha megrázom a készüléket áramtalanitva nem zörög, vagy nem is forog csak csak recseg,stb

Mindenesetre az biztos hogy még nem zárlatos csak kontakt hiba. Mindenesetre ilyen táv jóslások közepete a fűtőszál problémályára gyanakszom azok a rogó szerű izé drótok a készűlékedben

2012. okt. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!