Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Praktikerse fehérre lealapozot...

Praktikerse fehérre lealapozott ajtó meg lett csiszolva. Lazúr ment rá, és most meglátszik ahol fehér és ahol meg lett csiszolva. Mit csináljak? Újra alapozás, hogy fehér legyen?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél?

Ha fehéret, akkor igen, alapozd, és fesd fehérre.

De akkor minek kentél rá lazúrt? Ha natúr színt akartál, akkor még tovább kellett volna csiszolnod, majd úgy lazúrral bevonni.

2012. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez egy hófehér ajtó de látrszanak az erezetek és azt szeretném h fa színű legyen. De le lett sajnos csiszolva és egy 2 helyen lement róla a fehér alapozó ott barna lett. és a lazúr amit rákentem kiemelei h itt ilyen színű itt meg erősebb mert ott visza lett csiszolva azalapozó. mia teendő ? lekenni még 1x alapozóval vékonyan és utána a lazúr ?
2012. okt. 9. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A lazúr csak nyers fára jó!


Az az ajtó egyfajta préselt anyagból van, aminek több köze van a papírhoz, mint a fához! Sose lesz szép ha lazúrral fested át!

Legalábbis ha egyre gondolunk.

Ilyen? [link]

2012. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezért írtam én is, hogy tovább kellett volna csiszolni, hogy teljesen eltűnjön a fehér.
2012. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen ez az az ajtó lekentem lazúrral de ígyis lég szép.

Ha tetszik a tulajnak meg minden akkor maradhat rajta ? Kéősbbiekben nem fog leesni róla ?

2012. okt. 10. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!