Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mik lehetnek kis pici fehér...

Mik lehetnek kis pici fehér bogarak az ágyneműtartóba, és hogy védekezzek ellenük?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 14:47
 1/7 anonim válasza:
Ágycsere!
2012. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínű poloska, annak a kiírtásához szakember kell.
2012. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom,hogy fehér, akkor nem poloska, nem tudom miért olvastam feketének? :-))))
2012. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 3Co válasza:

ágyi poloska. Nincs rajtatok szúrás nyom vagy csipés nyom véletlenül. Mert angliában ez nagy gond és 2 meg oldás létezik.

1. Veszel egy kana benzint. Szépen igényesen be locsolod vele az ágyat majd mikor látod jól meg szivta magát benzinnel egy igényes mozdulattal be gyújtod az ágyat.

2. Ágy csere.

Nagyon maszív kis lények igy ki írtásuk lehetetlen.

2012. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Bio Killt, jól fújd be vele az ágyat, és az egész lakást, ágyneműt 90 fokon mosd ki.
2012. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Liza30 válasza:
Ha poloskáról van szó (amit kétlek, mert az sztem nem fehér) akkor édes kevés az ágycsere vagy ágy elégetése. Ugyanis minden pici résben megtelepszenek a lakásban, villanykapcsoló mögött..stb. Nagyon nehéz kiirtani, csak szakemberrel lehetséges.
2012. szept. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha fehér, az moly. a molyok szeretik a használatlan ágyneműbe befészkelni magukat. molyirtót kell beletenni,vagy valami levendula illatút, attól elmennek.
2012. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!