Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tisztítsam ki az...

Hogyan tisztítsam ki az ágymatracot?

Figyelt kérdés
Mivel és hogyan tisztítsam ki az ágymatracot. A macskám folyamatosan bepisil az ágyra, mindig kivan tisztítva de már lehet érezni a szagot. Mit tegyek?

2012. okt. 11. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ecettel, az segíthet.
2012. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cserelni lehet, tisztitani ezt mar nem, mivel beszivodott a matracba! A cicadat viszont neveld meg, nalam a bepisiles utan odavittem a homokhoz, az orrat beledugtam, nem durvan, s ettol kezdve elfogadta ezt, hogy odajart elvegezni a dolgat pl.
2012. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
itt sajnos nem lehet kapni ecetet. csak a hagyományos jó vagy lehet almaecet is?? Hát remélem nem kell venni és ki tudom tisztítani mert anyum kinyír. De ezt meg próbálom, hogy oda nyomom az orrat az alomba remélem sikeres lesz mert majd nem minden reggel bepisil. köszi a válaszokat
2012. okt. 11. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is sűrűn előfordult az ivartalanítás után is. Mosogatószivacsra teszel tömény (Wanish) nevű tisztítófolyadékot és azt jól beledörgölöd a matracba.Addig teszed amíg érzed a macskapisi szagot. Ez a módszer nálunk bevált,de sem a macska távoltartó,sem az ecet nem jött be.
2012. okt. 20. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!