Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel tisztítsam ki az irhakab...

Mivel tisztítsam ki az irhakabátot otthon?

Figyelt kérdés
Kaptam egy szép fehér irhakabátot, de eléggé piszkos. Próbáltam mosó szappannal átdörzsölni, de nem jártam sikerrel. Nincs több ezer forintom, hogy egy tisztítóba elvigyem. Gondoltam egy 10-12órás beáztatás hátha segítene. Nem szeretném, hogy tönkremenjen ezért inkább előbb kérdezek. Mivel próbálkozzak, van valami jó ötletetek?
2011. nov. 17. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mosni tilos, mert attól tönkremegy. A legjobb a tisztitóba vinni, házilag nem igazán lehet úgy kitisztitani, hogy ne menjen tönkre.
2011. nov. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy irha kabátom, el akartam vinni tisztítóba, de olyan árat mondtak rá,hogy abból veszek új kabátot. Ott nagyon kedves volt amúgy a nő,mert azt tanácsolta, hogy vigyem szűcshöz. Még nem jutottam el odáig, mert nem találtam. Viszont épp itt hever előttem egy szórólap BŐRTISZTÍTÁS címszóval, megírom neked a telefonszámot ami rá van írva, ha írsz privátban.
2011. nov. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én kabátomat most tisztították ki, és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Minden folt kijött, nyom nélkül. Otthon nem érdemes próbálkozni, mer lehet, hogy csak tönkre teszed a drága holmit. Sajnos a tisztíttatás is drága mulatság, több, mint 8000Ft-ba került, de nekem nagyon megérte. Ez a szűcs bolt, Budapesten van a Villányi úton, szinte már a Móricz Zsigmond körtérnél. Remélem, segíthettem :)
2012. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!