Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vidéki, természetközeli élet...

Vidéki, természetközeli élet vagy nyüzsgő városi, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Ha feltételezzük, hogy pénzügyileg nem okozna gondot a rendszeres, nagyobb távolságú autózás, netán otthonról végezhető munkád is lenne, hogy inkább laknál egy erdei rönkházas környezetben (akár városközeli is lehet), nyugalomban, csak akkor "nyüzsögve", amikor Te akarod (kocsival bemész a városba) vagy inkább a napi szintű "pörgés", az urbanizált életvitel vonz-e jobban? (Hagyjuk ki a közbiztonság-faktort, mint tényezőt, tételezzük fel, hogy a vidék is biztonságos és a város is.)
2012. okt. 13. 15:24
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Ez személyiségtől függ. A legideálisabb a város közeli "erdei rönkházas környezet".
2012. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyüzsgő városi életet választanám.
2012. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
nekem mindenképp nyüzsgő, városi...éltem falunk rövid ideig, engem kikészített hogy nincs élet, kevesebb az ember...magányosabbnak éreztem magam...a városi életet viszont imádom, mert igazi pörgés, élet, ismerkedés van :P
2012. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Budapest <3
2012. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Én falun élek és vágyok Miskolcra egy panelba. barátnőm panelba lakik és ő vidékre vágyik. :)
2012. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyüzsgést.
2012. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyváros. Szeretem az, hogy akár éjjel is lemehetek a non-stop boltba, ha kell valami, hogy este elmehetek buliba és nem okoz gondot hazajutni (mert oké, hogy kocsival is be lehet jutni a városba, de bulizni nem mennék kocsival, utálom nézni, ha mások isznak, nekem meg nem lehet), hogy a barátaim bármikor felugorhatnak hozzám, és én is hozzájuk, és így tovább.
2012. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kis lélekszámú faluban parasztházban székelykapuval :D

[link]

vagy a hegyekbe ott is kis faluba....

2012. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Én egy nagyváros közeli faluban laknék szívesen.
2012. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Csincsy ***** válasza:
46%
A városhoz közel, hogy azért ne kelljen 20-30 pernél többet autózni egy kenyérért, de mindenképp a nyugalmat választanám! :) Erdő, madárcsicsergés, netán egy kis patak a közelben... :)
2012. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!