Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Félek a betörőktől. Mivel...

Félek a betörőktől. Mivel lehet védekezni?

Figyelt kérdés

Már háromszor betörtek, legutóbb úgy, hogy itthon voltunk.:S

Az utcánkban szinte minden nap betörnek valahova.

Van már riasztónk is, de annyira nem bízok benne. Ha bekapcsol, se biztos, hogy elmegy a betörő, mert tudja, hogy sok idő, míg ideér a rendőrség (ezt a rendőrök mondták). Vagy lekapcsolja az áramot a házról. Éjszakára már zárom a szobám ajtaját, így már nyugodtabban alszok, de napközben is mindig a neszeket figyelem. Mivel lehet még biztonságosabbá tenni a lakást? Kutyát nem tudunk tartani. Már tisztára paranoiás vagyok.


2009. aug. 6. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

pedig nem ártana 1 pitbull nekem 2 fiú van és nagyon nem szeretik a rossz bácsikat, bár sokáig hordtam őket idomítani h azért ne öljenek ha nem muszáj, ezelőtt 3évvel tavasszal az 1ik telken betörtek vhova és sikeres mód elkaptam a fiatalabbik pitbull a betörőt, ajánlom h kutyát tartsatok.


v pedig az idős bácsi jól bevált módszere áram a kerítésbe jobbat tényleg nemtudok, de ha ennyire félsz idős korodra pánik beteg is lehetsz ha mindig a neszeket figyeled

2009. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

egy kutya tényleg nagyon jó ötlet,kiváltképpen a pitbull,imádom őket!

sajnálom,hogy ennyire elfajult a dolog:(

2009. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz?
2009. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ablakokat is riasztózd be. (lehet hogy arra nem számít és akkor elidőz még egy kis időt és addigra a rendőrség kiér).

Tegyél több zárat az ajtóra.

De még mindig a kutya a legjobb megoldás.


A leveledből arra tippelek, hogy nő vagy. Ha van férjed vagy élettársad, akkor egyszer meg lehetne lepni a betörőt egy baseball ütővel.


És most jutott eszembe! Vegyél kamerát. Ha rendesre nem fussa, akkor álkamerát. De annyit, hogy mindenhonnan lehessen látni. Szóval a kamera nézzen ajtóra, ablakra, kapura.

2009. aug. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, úgy törtek be, hogy békésen aludtatok. Arra gondolj, hogy a betörők többsége azért nem szeret szembekerülni a lakókkal, ha alszanak, csendben még kipakolgatják a lakást, de hogy a sziréna hangjára összefusson mindenki a házban, azt kétlem, hogy megvárnák. Az áramot meg hiába kapcsolják le, mert a riasztók aksiról is elmennek 1-2 napot. Az meg csak feltűnne nektek, ha már napok óta nincs áram a házban.

Meg aztán gondolj arra, hogy már háromszor betörtek hozzátok, és még mindig élsz és virulsz.

2009. aug. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ha úgy vesszük,én is félek tőlük,de engem nem nyugtat meg az,h. pl.van gázspray-em :S

félek egyszerűen,h. lelőne,megverne,vagy vlmi :S

2009. aug. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!