Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek ha átküldöm a...

Szerintetek ha átküldöm a mamához a 27ezer ft-os villanyszámlát befizeti nekem?

Figyelt kérdés
Nem tudom kifizetni,annyit tudok hogy van pénze csak egy kicsit spúr..és az utóbbi időben nagyon sokat segített,nagy gáz lenne ha kikapcsolnák az áramot..neki is ciki lenne..

2012. okt. 16. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
te jó ég...
2012. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát elég nagy összegű számla, de azt nem várnám el, hogy valaki más fizesse ki helyettem.

Menj be a szolgáltatóhoz, mondd meg nekik, hogy most csak a felét tudod kifizetni, arra adjanak egy csekket, amit befizetsz, a fennmaradóra pedig a következő hónapban, esetleg hónapokban adjanak fizetési haladékot.

2012. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az a baj hogy péntekig kell fizetni és nincs rá...
2012. okt. 16. 18:28
 4/10 anonim ***** válasza:
kölcsönkérsz a mamától és legfeljebb 5000 forintossával visszafizeted.
2012. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de olyan sokat adott..vagy 100ezret..és ráadásul nagyon smucig
2012. okt. 16. 18:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Aki adott 100 ezret, az a mai világban nem nevezhető smucigna, hiszen te magad is azt írod: ... hiszen olyan sokat adott.

Másrészt, hova lett az a pénz?

2012. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
számlákra,apám most lett munkanélküli:(
2012. okt. 16. 19:35
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Keress rá, ezen az oldalon már rengetegszer leírtuk, ki hogyan spórol a víz, villany, gáz, hasonló számlákon, milyen "önkéntes" megszorításokat, spórolási ötleteket, tanácsokat lehet megvalósítani. Mert ezesetben elkerülhetetlen, hogy valahol, valamiben visszább fogjatok.
2012. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 27000 Ft a havi villanyszámlám, kis odafigyeléssel (no meg egy halom régi (ccc. 10 éves) gép kidobásával) a harmada lehetne! Bár én még bírom fizetni...


Ti pedig kapcsoljatok ki néhány dolgot (bár lehet most a szolgáltató fogja), és kérjetek előre fizetős villanyórát! Ha szerencsétek van az önkormányzaton keresztül megkaphatjátok igyen is!

2012. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó tévedtél!Sikeresen be lett fizetve!Bár sajnos a mama által:(
2012. okt. 18. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!