Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Demrad/Prometheus öntöttvas...

Demrad/Prometheus öntöttvas gázkonvektorral van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mi a vélemény róla? Megéri-e megvenni, nem romlik-e el hamar. Stb. (most készülünk lecserélni a meglévő régi FÉG konvektort, ami már úgy kattog, hogy nem lehet aludni tőle. Elsősorban azok válaszát várom, akinek ilyen konvektora van. )

2012. okt. 17. 18:02
 1/2 anonim válasza:
Nekem egy C30-as és egy C40-es van. Esztétikai okok miatt választottam ezt, habár ára is kedvező. Bekapcsolásnál valamint kikapcsolásnál kattan, működős közbe nem hallat semmit, mint a lemezes konvektorok.Sikerült beállítani a C30-ast úgy, hogy a papírján szereplő 0,33 köbméter/h helyett 0,22 köbméter/órát fogyaszt ugyanolyan meleget adva.(Csak a radiátor meleg a szoba sajnos nem) A C40-es viszont többet fogyaszt mint a papíron leírtak. Sajnos ezek is csak konvektorok, hatásfokuk a nullával egyenlő. Már bánom hogy nem kazánt szereltettem be még akkor is ha jóval drágább megoldás. Hosszú távon úgyis megtérül és még meleg is van.
2013. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jan. 7. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!