Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem adnak ki bútorozott...

Miért nem adnak ki bútorozott albérletet ha van gyerekem?

Figyelt kérdés
Van egy 2és fél éves gyermekem nagyobb albérletbe szeretnénk költözni mert érkezik a kis tesó. találtam jó kis albérleteket érdeklődtem is és azt mondták hogy a gyerek kizáró ok... nem kaptam meg mert gyerekem.. na de miért? mitől félnek meg rágja a bútort vagy mi? nem kutya... nem firkál össze semmit tehát nem rongál.. akkor meg mi van?
2012. okt. 28. 17:42
 1/7 A kérdező kommentje:
+ van
2012. okt. 28. 17:44
 2/7 fúróferkó ***** válasza:
88%

A főbérlő nem tudja ,hogy a te gyereked hogy van nevelve.Adsz neki a bútor árának megfelelő kauciót és máris kiadja neked.

Látja,hogy komoly,felelősségtudatos albérlő vagy,tudod mi az érték amiért más megdolgozott.

2012. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

A gyerekek ugrálnak a bútorokon, összekenik kajával, rágóval stb.

Még a jól nevelt gyerekek esetében is néhány év múlva ki kell cserélni a bútort.

2012. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fúróferkó ***** válasza:
100%

Igaza van a 3 -nak.Van olyan közeli rokonom aki megsértődött mert rászóltam a gyermekére ,hogy ne ugráljon a kanapénk támláján ,nálunk ezt nem szoktuk.Igaz ők már a 3. bútort cserélik.

Csak halkan mondom néhány felnőtt sem tudja, hogy nem célszerű a tenyerét állandóan a bútorkárpiton dörzsölni.

2012. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert a legjólneveltebb gyerek is csinál kiváncsiságból károkat (az én jólnevelt kisfiam a frissen festett falra készitett dekorációt,mert én ismerősnél képes voltam a falfestményre azt mondani hogy szép...ő rajzolt a miénkre alkoholos filccel...)
2012. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így van,a hogy felettem írták.

De ezzel én egyáltalán nem értek egyet, írom ezt úgy, hogy az egyik házamat bérlik.

Egyrészt diszkrimináció, másrészt, némelyik felnőtt nagyobb kárt tesz, mint egy gyerek.

Találkoztam már én érdekes szituációkkal.

Harmadrészt pedig a kaució nem ajándék pénz. Többek között azt is magába foglalja, ha a bérlő kárt okoz, legyen mihez nyúlni.

Tehát abszolut nem értem!

Ráadásul azt tapasztaltam, aki gyerekkel van, sokkal jobban figyel a havi bérleti díjra és minden másra, a gyereke biztonsága miatt (is)!

2012. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na igen...egyetemistának veszélyesebb kiadni károkozás szempontjából,nekik mégis szivesebben adják ki
2012. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!