Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az baj ha egy háznak csak az...

Az baj ha egy háznak csak az alapja van meg, és több évig úgy áll?

Figyelt kérdés
Esetleg le van fóliázva akkor nem lesz baja ?
2012. nov. 3. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen baj, de hozzáértővel meg kell nézetni.

Ha csak 1 helyen is kilátszik a vasalás, akkor felejtős (a rozsdásodás a fémen terjed befelé).

2012. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztonság kedvért akkor legyen kezelve is a vas? Mert elég nagyméretű házról lenne szó.
2012. nov. 3. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Venni akarsz vagy "tárolni"?
2012. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálom lefordítani :építkezel de most csak alapra van pénzed és arra vagy kíváncsi bírja e az alap anélkül hogy egy pár évig még nem falazol rá .Eltaláltam ?Ha nem akkor mi a helyzet?
2012. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre vagyok kíváncsi, mert jelenleg csak a telek, tervezés, és az alapra futja hitel nélkül.
2012. nov. 4. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint jól gondoltam. Ha szuterén lesz kátránypapírral szigeteld le a tetejét hogy ne ázzon be ha csak sima akkor nem kell nem lesz baja.
2012. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vasalás mindenképpen teljesen legyen betonban (ez mondjuk mindig igaz), víz ne álljon meg rajta, ha le tudod fedni (nem fóliázni, mert az alatt föl tud gyűlni a pára, ezzel télen folyamatosan vizesen tartva a betont), akkor tutira semmi baja nem lesz.
2012. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a tanácsokat !
2012. nov. 4. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!