Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet elhelyezni (hova...

Hol lehet elhelyezni (hova lehet kidobni) fahulladékot, csempét?

Figyelt kérdés

Gondolom, kommunálisba nem mehet, akkor hova?


Köszönöm a válaszokat.



2012. nov. 9. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nagyvárosban, vagy ahhoz közel laksz , akkor a hulladékudvar lehet a megoldás. Vagy hulladékszigetnek is nevezik.Mindenféle hulladék ingyen lerakható. Általában nagyobb városokban van ilyen. keress rá a neten, hogy a városodban, vagy a közeledben van-e ilyen.
2012. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Igen a hulladékudvar és a hulladéksziget pont az ami nem erre való, hanem a szelektív hulladékok gyűjtésére...


Csempe sitt, fahulladékot konténerrel vitethetsz el.

2012. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor én álmodtam a ma délelőttöt. Ugyanis 3 zsáknyi fa, sitt, és vegyes lomot vittem a nyíregyházi hulladékudvarba.

És nem is először. Szó nélkül átvették. Erről ennyit.

2012. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bandi bácsi ***** válasza:
Budapesten (XVIII. ker) a Jegenyefasoron lévő hulladékudvarban egy kb 100-120 literes FKFV zsák 650 Ft! Ebbe rakva veszik csak át (Tegnapi tapasztalat)
2012. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!