Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Erkély építés? Egy már kész...

Erkély építés? Egy már kész házhoz lehet egy kisebb erkélyt/kilépőt építeni?

Figyelt kérdés

a ház előző tulaja a tetőtérbe egy nagy terasz ablakot tett, és ha már az van ki szeretném használni.

tehát valami módon egy kis kilépőt tudok oda építeni/építtetni, hogy ne szakadjon le és biztonságos legyen.

a válaszokat köszönöm.



2012. nov. 11. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy tudsz. Fából. a lábai és a szerkezet 20x20-as keresztmetszetű, a járófelületet meg hajópadlóból.
2012. nov. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem figyeltem hogy tetőtérről van szó. Ebben az esetben is szépen kivitelezhető, csak persze nem földig érő tartóoszlopokkal, hanem srég támasszal.
2012. nov. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

valóban! ez egy nagyon jó ötlet. és biztonságosan fog tartani?

köszönöm a válaszod!

2012. nov. 12. 09:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szakember vagy hozzáértő személy csinálja neked, akkor igen:) Mondanám h megcsinálom neked, de ahhoz sokmindennek stimmelnie kellene, hely, idő stb:)
2012. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szegedi vagyok.

valakit azért majd kerítek.

azt megtudod mondani, hogy nagyjából mennyiből jönne ki? kb.2m széles, max 1m-t kógna ki a falsíkból.

2012. nov. 12. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
húúúú, ezer éve nem vettem fűrészárut, sajnos nem tudom megmondani. Csak úgy hozzávetőlegesen az anyagköltséged 80-100 ezer ft körül van szerintem. De mondom, ezt csak ugy hasraütve mondom! A munkadíj meg egyénenként nagyon változó.
2012. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ok.

köszönöm a segítőkészséget!

2012. nov. 12. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!