Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti hol tároljátok az elavult...

Ti hol tároljátok az elavult készülékeket?

Figyelt kérdés
Eldobjátok, vagy félreteszitek? A napokban pakolgattam a garázsban és szembesültem vele, hogy mennyi készülék van kinn. Tele van a szekrény mindenféle cuccal, régi fényképezőgép, képcsöves tv, monitor, mobiltelefonok, számítógép, DVD lejátszó. Ezek mind olyanok hogy ingyen se vinné el őket senki szerintem. Mondtam a szüleimnek, de azt mondják hátha jó lesz valamire.
2012. nov. 12. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a pincében. Külföldön élünk, itt nincs olyan, hogy "lomtalanítás" hanem méregdrágán konténeres kocsit kell hívni, ők elszállítják. Lassan már nálunk is összegyűlt annyi minden, hogy érdemes lesz kihívni. Bosszantó ám, mert itt csupa használható-működő dologról van szó, aminek egy szegényebb országban bárki nagyon örülne, itt viszont (Svájc) hiába adok fel hirdetést, hogy "ingyen elvihető" a kutyának sem kell. :(
2012. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi ilyet nem tárolok hosszú távon,ami még olyan apróért eladom, ami nem az megy egy helyi jótékonysági szervezetnek, ahonnan személyesen tudom, hogy jó helyre kerül.
2012. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek mind olyanok hogy ingyen se vinné el őket senki szerintem"


Azt csak hiszed!

Én ki szoktam tenni a kapu elé, és aminek minimális fémtartalma van, azt fél órán belül, aminek nincs azt egy napon belül elviszi valaki! Egy hűtőt nem akart senki elvinni, arra kiírtam,hogy eladó 5000 Ft-ért, így másnapra annak is lett új gazdája!

:)


A múltkor kitettem vagy 70 db régi VHS kazettát, az is kellett másnak!

:D

2012. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Napkiraly ***** válasza:
100%
Ez csupa jó dolog. Nekem csöves tévém van, sajnálom a pénzt a lapostévére (erre a szar műsorra a csöves is pazarlás). CRT monitor jó tartaléknak, a mobiltelefont add el a zsibvasar.hu-n, számítógép, dvd lejátszó dettó
2012. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is hátha jó lesz valamire alapon van rengeteg holmi. De az elmúlt évek tapasztalata az, hogy tényleg sok mindent lehet hasznosítani. Szóval nem biztos, hogy kell erőltetni ezt a kidobósdit, bár tudom, ma nagy divat.
2012. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én vaterán szoktam elpasszolni az efféléket. Pl. pár hete 4 fejes videót 1500-ért. Amiről aztán pláne nem gondoltam volna, hogy bárkinek is kell.. És nem foglalta tovább a helyet. Egy próbát megér.
2012. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!