Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol találhatnék jó albérletet...

Hol találhatnék jó albérletet Budapesten közvetítő nélkül?

Figyelt kérdés

Egy ideje már nézegettem különféle oldalakon albikat ,de minduntalan kiderült h közvetítő. És ezáltal a címek kiadásáért elkérne kb 7000 Ft-ot,ami szerintem egy rablás,azt tekintve hogy a címlista valóság tartalmáért nem vállalnak felelősséget és az egész listából kb 2-3 cím lenne mindig ami érdekelne és ugye megtekintés után az sem biztos h jó lesz.

21/L első albérlet


2012. nov. 12. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Más oldalakat nézz. Apróhirdetéseket, egyetemi faliújságot, egyetemi levlistát, illetve facebookra írd ki, hogy albérletet keresel, jó eséllyel van olyan ismerősöd, aki tud neked ajánlani.
2012. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan apróhirdetéses oldalak a neten, ahol be lehet állítani, hogy magánszemélyek hirdetéseit jelenítse meg. Pl.: apród, szuperingatlan. Még itt is előfordulhatnak kamu hirdetések, vagy ingatlan közvetítősök, de ezek száma elnyésző és én úgy szoktam leellenőrizni, hogy magánszemély-e az illető, hogy rákattintok a további hirdetéseire és, ha kiad még vagy tíz másik lakást amit hirdet, hát az már elég gyanús:)
2012. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az apróhirdetésben érdemes megnézni, hogy a hirdető egy, vagy több lakást kínál -e, mivel előszeretettel eljátsszák a közvetítők, hogy magánszemélyt írnak a hirdető rovatba és amikor felhívod kiderül, hogy nem az.

Elkérnek bizonyos összeget, címek és telefonszámokért cserébe, amik nem is valósak.

Olyan albérlet nincs, ami 30-35e Ft-be kerül és nem kérnek kauciót!!!

A valós címeket közvetítő ingatlanosok nem kérnek pénzt a közvetítésért cserébe, attól aki keres albérletet!

2013. aug. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!