Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért olcsóbbak a fekete bőr...

Miért olcsóbbak a fekete bőr ülőgarnitúrák, mint a világos fehér vagy bézs színűek?

Figyelt kérdés
Nekünk bézs színű van, csak sajna nem eredeti bőr hanem textil bőr és mivel elkezdett repedezni így venni akarunk egy valódi bőrt használtan, mert az újat nem tudnánk megfizetni. Nézegetem a jófogáson és az apródon, de mindenhol a fekete színűek olcsóbbak... Nekünk az annyira nem tetszik, meg a szoba úgy van festve és berendezve hogy egy világos bézs színű garnitúra menne hozzá. Miért olcsóbbak a feketék? hamarabb meglátszik rajtunk pl. ha kirepedezik? vagy miért? azt gondolnám h egy fehérrel több a baj és hamarabb meg is látszik rajta minden.... valamint tud valaki egy jó bútor üzletet ahol jó áron jó állapotú használt eredeti bőr ülőgarnitúrát lehet venni? vagy jobban megéri áthúzatni eredeti bőrrel?
2012. nov. 19. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy a fekete nem annyira kelendő. Az árat a piac, azon belül az igény szabja meg. :)
2012. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nagyon szépek a feketék is, és szerintem kevésbé kényesek is. Nekünk sajnos nem megy szobához a bútorokhoz, mert a szekrény olyan színű mint a mostani ülőgarnitúra, ilyen vaj színű. Szóval nem tudjuk elképzelni a feketét, pedig olyan jók vannak hirdetve és jóval olcsóbban mint a világosak...hát ez van. Lehet maradunk az áthúzatásnál 6 ülőhelyes és ha kb. 20ezer ft/ ülőhellyel számolok akkor 120ezerből kijönne....ugyan ilyen árakban sőt még drágábban vannak felrakva többéves használt valódi bőr garnitúrák... csak addig mire ülünk a szobában? :)
2012. nov. 19. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!