Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 2 személyes vendégágy (felfújh...

2 személyes vendégágy (felfújható matrac) vásárlás?

Figyelt kérdés

Hello!


Segítséget szeretnék kérni vendégágy (felfújható matrac) vásárlással kapcsolatban, hol tudnék (weblap, bolt) nézelődni. Olyat keresek, ami 2 személyes, jó 200-250 kg-ot kibír, és ha lehet, motoros legyen (magát fújja fel, meg eressze le, de ez amolyan kis extra).


Barátnőmtől elég messze lakok, és ha meglátogatom, van egy kis kinyitható fotelja, de az kényelmetlen meg minden...


Előre is köszönöm a segítséget.


ui.: bocs ha rossz helyre írtam, de keresőre se dobott ki mást.



2012. dec. 5. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen ágyam eladó, nagyon szép, 2x használtuk összesen, gyönyörű, újszerű állapotban van!

Megnézem a papírját, hogy mennyit bír, ha érdekel, írj privit!

2012. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Megnéztem a használati leírását, sajnos nem írja, hogy hány kg-ot ír, csak annyit ha többen fekszünk rajta akkor keményebbre kell fújni.

Mi annak 200 kg-al terheltük együtt, és nem volt vele gond!

2012. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm.

Volt 1 tescosunk, de annak 150 kiló volt a teherbírása, 1 hét alatt tönkre is ment sajna. Se én se barátnőm nem egy karcsú virágszál :D


Köszönöm a segítségedet

2012. dec. 7. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!