Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kéményben levihetem az időjárá...

Kéményben levihetem az időjárás függő szabályozó vezetékét?

Figyelt kérdés
Letudom vinni így,mert így lenne a legrövidebb,vagy véletlenül se?A kazán nyílt égésterű!
2012. dec. 9. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
fűtés közben vedd le a kéménycsatlakozót a kazánról és tartsd fölé a kezed ... aztán többet nem jut ilyen eszedbe :)
2012. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Félre értettél!Igaz nem fogalmaztam pontosan!Ez a kémény cső olyan,hogy a cső majdnem a földig lemegy,ott van egy kis huzat lyuk,és ott jönne ki a vezeték!A kazánnak a csöve meg a kéménycső felénél lefordul!Ennyi eszem nekem is van,hogy nem a kazánba viszem a vezetéket!:)Valahogy ilyen a kémény rajza:I(kémény)

I----(kazán)

I----vezeték

2012. dec. 9. 23:19
 3/7 A kérdező kommentje:

I(kémény) Valahogy ilyen!:)

I-----(kazán)

I---(vezeték)

2012. dec. 9. 23:20
 4/7 anonim ***** válasza:
én még mindig úgy értem, hogy magában a kéményben hoznád le ott, ahol felfelé megy a füstgáz ... ha mégsem jól értem, akkor megteheted, de ha mégis akkor nem, mert meleeeeeeeg :)
2012. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nemáááá-nak igaza van, a füstgáz nem kicsit meleg.
2012. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Idióta ötlet...


Mellesleg biztosan rövidebb, ha simán kifúrsz oldalra, és fölviszed az eresz alá.

2012. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A forró (akár több száz fokos) füstgázban szeretnéd vinni a műanyag szigetelésű vezetéket? Hatalmas ötlet, de gyorsabb, ha te égeted le rögtön a szigetelést a vezetékről.

A kémény rajzáért* meg külön köszönet! :-D


*rajzold le amit szeretnél (mondjuk a Paint-ban) és töltsd fel pl. a kepfeltoltes.hu-ra, és tedd be a linkjét ide.

2012. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!