Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik Budapest legjobb...

Melyik Budapest legjobb lakótelepe? Többi lent)

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert fél v 1 év múlva szeretnék albérletbe költözni Budapestre. Már most nézegetem a kiadó albérleteket. Vidéken nőttem, fel, de most külföldön dolgozom. Ha haza jövök akkor oda szeretnék költözni. És azért lakótelepen keresek, mert egyedülálló vok, ezért ugye a családi ház kilőve, a polgári lakásoktól meg egyenesen viszolygok, utálom ha csak látok 1-et is. Szeretnék tapasztalatokat olvasni. Mindenképpen tégla és panellakások érdekelne. A kerület nagyon fontos, mindenképpen cigány mentes övezetre gondolok. Hol van ilyen Budapesten, hol keressek?? Köszönöm. :)

2012. dec. 18. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

III. kerület, Római parti lakótelep (Pók utca), de igen drága..

Olcsóbb IV. ker, Káposztásmegyer.

Én Újpest Központban lakom, meg vagyok vele elégedve.

2012. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
38%
Hát az Aquincumnál! Az ország legnagyobb lakótelepe, megújjuló energiaforrásokat használ (pl napenergia), természetesen panel+os, és csodálatos környezet! Közel a Magyar bank - Otp, van bevásárló központ is, történelmi környezet; aquincum meg a szentlélek tér is közel egy csodás csárdával!! Meg sorolhatnám sokáig ^.^
2012. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 king713 válasza:
42%

IX. József Attila ltp, XIV. Kerepesi úti, XIII. Tahi utca ezek téglaházak főleg de lakótelep és viszonylag drágák a lakások így jó a lakóközösség. Mindháromnak vannak metró közeli részei, mégis szellős zöldövezet.


Panelből nézd meg, hogy ugyanott mennyi egy eladó lakás és kb. megkapod a kérdésedre a választ. Ha az egyik lakótelepen 13 millió egy átlagos 2 szobás, a másikon ugyanaz 6 millió akkor sejtheted melyiken laknak kulturáltabb emberek.

2012. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
XVIII.ker Havanna lakótelep, tele van tesóval!
2012. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! Utolsó, hogyan érted,h a Havanna tele van tesóval?? Én nem vagyok cigány ha erre gondolsz. Azért is tettem fel a kérdést, véletlenül sem akarok velük egy levegőt szívni. :D
2012. dec. 20. 23:14
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező, utolsó vagyok.

Akkor jó nagy ívben kerüld el Havannát! (am én se vagyok cigány)

2012. dec. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Lágymányosi lakótelep. nagyon zöld, nagyon nyugis, de mégis talán a legközelebb van a belvároshoz.

a szomszédaim aranyos idős, kulturált emberek, vagy egyetemisták, de nem zajos fajtából.


imádok itt élni, egy rosszarcú vagy csöves sincs. boltok, mozi, piac a közelben, és a közlekedés is hibátlan.


ha nagyon szereted a nyugit és a forgalommentes utcákat, akkor próbálkozhatsz külkerülettel is, de onnan meg egy élet, mire bejutsz a városba. laktam kijjebb is, de gyűlöltem. kiszámoltam, h a 20 év alatt mennyi időm ment el utazgatással. iszonyat sok.

2012. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

amúgy az Urbanista blogon a szavazás a József A. lakcsit hozta ki a legjobbnak. tényleg nem tűnik rossznak, csak nagyon zárt környék, igaz a metró egy köpésre van, de én ott olyan nyomasztóan éreztem magam, mikor vezetni tanultam és róttuk a köröket :)


Budabu.zi vagyok, talán ezért is :D a Pók utcairól csak jókat hallottam, de az is eléggé kiesik.

panel majdnem minden kerületben van, még a Rózsadombon is, akármilyen hihetetlen. panelbúza is vagyok, szóval ha egyszer bejön az élet, tuti ott veszek lakást :D engem is kiráz a hideg a polgári házaktól/lakásoktól, illetve a kertes házat sem érzem olyan kihagyhatatlannak. :)


ja, jut eszembe: Gazdagrét! na, az elég fullos környék, a kecók sem rosszak, és a közlekedés is tűrhető, viszont elég drágák a boltok, és akármi mást (mozi, színház, szaküzlet) szeretnél, utaznod kell.

2012. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez az ideális lakótelep itt nagyon rendes emberek élnek. http://www.youtube.com/watch?v=XofNgHUY7nA
2013. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, nyomtam neked egy zöldet, de csak azért mert vicces ember vagyok, és a linket szerintem poénnak szántad!! :D
2013. jan. 8. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!