Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek? , Panelban lakok,...

Mit tegyek? , Panelban lakok, horkolnak a szobám alatt és nem tudok aludni.

Figyelt kérdés
Füldugót már vettem, de nemhasznált sokat.

2012. dec. 20. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Menj le és szólj az illetőnek hogy forduljon orvoshoz. A saját érdekében is.
2012. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Menj el fizikai munkát végezni és az ágyúdörgésre sem kelsz fel. ,de ha még 1 sört rádobsz erre,akkor atombomba is robbanhat az ágyad mellett.

ne az álmatlanságod miatt keress más okot !


Persze:

Ha sok pénzed van vehetsz egy kertes házat.


VAGY fogadd el a társasházak együtt élés szabályait !

2012. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

az nem szabály, hogy köteles vagyok a horkolást elviselni :D

csak épp nem tehetek ellene semmit. aki horkol úgyse fog orvoshoz menni. majd ha kikapsz egy olyan szomszédot, aki éjjel jár haza, akkor kezd mosni, ordítva telefonálni és a bútorokat húzogatni, imádni fogod a kis horkolósat :)

2012. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes...tudtam, hogy a panelban valamivel jobban terjednek a zajok de ennyire? Iszonyatosan horkolhat az illető.


Azt nem lehet, hogy átrendezed a szobád, máshová teszed az ágyat és egy kicsit távolabb leszel a zajforrástól?

Hány szobád van? Másikba nem tudsz átmenni?


Egyébként füldugóból is van sokféle egy időben én is használtam mert volt egy nagyothalló, éjjeli bagoly szomszédom. Én a viaszosat használtam az nagyon szépen kizárta a zajokat.

2012. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Már beszéltem az illetővel, de nemsok haszna volt.

A másik szoba sajnos nem megoldható.

Köszi a válaszokat.

2012. dec. 21. 22:13
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Szerencsétlen nem tehet arról, hogy horkol.

De talán egy kis elégtétel, ha te meg hangosan szexelsz! :)

2012. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Egyik, hogy fáraszd le magad jobban. Én amikor hazaérek egy jó munkanap után, este úgy alszok, hogy kitörhetne mellettem a második világháború, arra sem ébrednék fel. Amúgy túl sok mindent valóban nem tudsz tenni, esetleg megszerzed a telefonszámát és ha nagyon zavar felhívod, erre felébred és amíg nem alszik vissza addig gyorsan elalszol :D
2013. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja, 7-es, aztán a horkoló nem tud visszaaludni, és elkezd tévét nézni :)
2013. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi 8.on lakunk és a gyökér felettünk lakók úgy közlekednek este 10 után is mint a csatalovak. A kopogós cipővel nem lenne bajom, de ez sarokkal mászkál és beleremeg az egész plafon... Már szóltunk nekik de letagadják hogy biztos a 10edikről jön... Általában amikor nagyon felidegesítenek akkor másnap amikor itthon vagyok akkor felrakom a szekrény tetejére a mélyládámat és max hangon megküldöm nekik hogy élvezzék :D persze 8 és 10 között h nehogy kötekedjen h kihívja a rendőröket. Bár lehet én ki fogom ha nem hagyja abba az éjszakai hangosan mászkálást..
2013. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!