Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyiért csinálják a külső...

Mennyiért csinálják a külső hőszigetelést?

Figyelt kérdés

Nekem csak egy nagyjából ár kell,mert kaptam egy ajánlatot és nekem ez elég szimpatikus,de nem tudom mi az árszínvonal.

2600Ft/m2 áron leszigetelnék és be is vakolnák a házam.

Ez mennyire reális ár?



2012. dec. 20. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
elfogadható 2300 - 2800 közt mozognak kérdés mekkora vastagság milyen a felulet ,gyapot vagy nikeccel.
2012. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nikecel,sajnos van olyan része a falnak ami elég össze visszára sikerült,állványozni is kell szóval én ezért gondoltam,hogy ez jó ár.
2012. dec. 21. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
mere vagy helyileg országban ? számla nélkul tudok segiteni meg csinálom neked csak álványt kell intézned.meg egyezunk fele elöte papirt irunk fele a vége ellöt mikor szinezés van már.
2012. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én a helyedben nem reklámoznám annyira neten,hogy számla nélkül csinálsz ezt vagy azt.

A másik pedig,hogy ha ajánlatot teszel valakinek,akkor legalább helyesen írd le amit akarsz...


Aki nem képes leírni 2 mondatot helyesen,szerinted arra rábízok egy ilyen dolgot?

2012. dec. 22. 18:08
 5/8 Karesz6969 válasza:

Kérdező!


Nézd meg pl. itt az árakat:


[link]


Nem mindegy, hogy az ajánlat amit írsz anyagos ár-e vagy csak munkadíj.

Én anno 5 cm-es Nikecell lapokkal szigeteltem, üveghálós ragasztással és rá Terranova dörzsölős vakolat. Szinte 1 db gyertyával hőntartom a házban a helységeket:-)

Vagyis nagyon gazdaságos a fűtésem.

2012. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vajda Blandina ***** válasza:

Ez egy elég baráti ár, nekem kicsit gyanús is. Ismerni kellene, mit értenek ez alatt, mit tartalmaz - milyen szigetelőanyagokat. Állványozni kell? Mi kerül a lábazathoz, a kávákba, milyen lesz a vakolat. Ha nem jól oldják meg, többet ártanak, mint használnak. Ami még fontos: nem szabad spórolni a szigetelőanyag vastagságán, legyen olyan vastag, amilyen csak belefér - minden egyéb költség ugyanaz, így a fajlagos költség nem emelkedik.

Én azért konzultálnék egy szigetelő szakemberrel ...

Jó szigetelést és boldog új évet kívánok :)

2013. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gomzoli ***** válasza:

Nekünk 2000/m2 munkadíjjal készült el, 8- illetve 10 cm (északi fal) EPS-sel, jó minőségű Weber termékekkel, hálózva, vakolva, dörzsvakolattal színezve. A minőséggel elégedettek vagyunk. Állványra is szükség volt, a kőműves (aki a szigetelést csinálta) saját maga intézte, szállította. Úgyhogy nagyon baráti áron volt, de ki lehet fogni.

Annyit változtatnék csak utólag (3 év telt el), hogy ma már 15 cm-es lapokat tetetnék fel... és alá, a lábazatra 5 cm-eset. De ez az én hibám, én akartam akkoriban, hogy úgy legyen megcsinálva, ahogy.

2013. jan. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
10 cm -es szigeteléssel ..igen ez egy közép ár . Ha szépen megcsinálják persze akkor .Nem akarnak az árral átvágni. Igaz , csináltam már kicsit olcsóbban is.
2013. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!