Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiirtani az...

Hogyan lehet kiirtani az egereket a házból véglegesen?

Figyelt kérdés
Régi falusi házba költöztem és sajnos vannak egerek.Mindenhova felmásznak.Tettem ki mérget etető dobozban de ha megeszik és utána pl.rávizelnek a késre amivel én majd kenyeret vágok akkor gondolom az veszélyes is lehet.Szóval jobb lenne valami biztosabb megoldás.
2012. dec. 23. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Az egérfogót javasolnám én is.A méreg is hatásos,csak az a baj vele hogy nem tudhatod hol éri el a végzet az egereket.Nagyobb valószínűséggel hogy eldugottabb helyeken pusztulnak e, mint szekrény mögött/alatt.És ott fognak büdösödni.

Szerezz be 4-5 egérfogót és állítsd be őket különböző helyeken.

De lehet házilag is csinálni. Dunctos üveget kitámasztasz egy fél dióval,úgy hogy a dió bél néz befele.

2012. dec. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Mi méreggel irtottuk ki őket. Első évben ragacsot használtunk, második évben nem mentek bele,na meg olyan szadista módszer is. Én sajnáltam amikor szenvedtek a ragacsban és néztek olyan esdeklően rám. Szóval második évben befőttes üveg és dióval fogtuk meg őket. Aztán már az sem használt. Harmadik évben már csak méreggel csináltuk és pillanatok alatt el is fogytak.
2012. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves elsőként válaszoló.Semmi tapasztalatom nincs ezen a téren ezért,is tettem fel a kérdést.Az egérfogó biztosan jó dolog,főleg,hogy tudni fogom mennyit sikerült elkapni,de talán azt is tudnom kellene,hogy mennyi van összesen.Ha van valami jó ötleted,hogyan leltározhatnám le őket megoszthatnád velem.És ha nekem annyi eszem van mint egy fülpiszkálónak akkor neked kb. annyi mint amit kipiszkálnak vele,nem csak az írásod helyességére gondolok.Amúgy köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 23. 10:26
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Macska, macska, macska.

A mérget takarítsd fel, és szerezz be egy kan macsekot. Nálunk nincsenek egerek, pedig a szomszéd a nagykönyv szerinti putri. Két macskám van, idén talán ha 2 egeret leraktak az ajtóba, valószínűleg öngyilkosok akartak lenni.

2012. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egérragasztó
2012. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én is macskát javasolnék! Nekünk amióta az eszemet tudom mindig volt több is, de egér még sose, pedig mi is falun lakunk kertes házban.
2012. dec. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Én is a macskát vagy kotorék ebet javaslok (tacsi,westie,foxi) , illetve egy normális yorkie is megteszi.
2012. dec. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!