Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki tudja elgyújtani a konvekto...

Ki tudja elgyújtani a konvektort? Csak szakember, vagy megkérhetek mást is?

Figyelt kérdés
Két éve nincs bekapcsolva a konvektor a konyhában. Most mégis fűtenék ott is, csak nem tudom, kit hívjak, hogy gyújtsa be az őrlángot.

2012. dec. 30. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan szomszédot akinek van konvektora.
2012. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jaa..igen 2 éve nem volt használva.Akkor ha nem tudja begyújtani valaki akkor hívj 1 szerelőt mert tisztítani kell a készüléket.
2012. dec. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerelőt ajánlatos pláne ha nem gyullad be azonnal.Nagyon vigyázni kell nehogy sok gázt engedj be és akkor kapjon szikrát.
2012. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösz a segítséget! megkérdem a szomszédban, ott fiúk vannak. és a közeli audi gyárban dolgoznak. ha nem tudják, akkor meg hívom a szerelőt. meg készítem a húszezrest...
2012. dec. 30. 17:56
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
nah azért nem húszezer az. Ha begyullad simán akkor ok, ha nem, a tisztítása kb 5-10 perc max. Elkér egy max kétezret a szerelő. Az audis srácokkal ne tisztíttasd, nem játék. A beindítását nézd meg majd, az menni fog neked is.
2012. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
A szerelő 3000-ért száll ki ötnél többet nem kér ha nem kell alkatrészt cserélni.
2012. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Beindításhoz elég a szomszéd is, nálunk anyu csinálja. Nyárra ki van kapcsolva, az kb. félév. Ha ég a lángja, nincs gond.
2012. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem ég a lángja, ezért inkább megnézetem szakemberrel. az audis srácok múltkor sem tudtak segíteni mikor kalapácsot kértem. adtak egy húsklopfolót. ezek alapján inkább nem. de a szerelő aki egyszer kint volt lehúzott 10 rugóval.
2012. dec. 30. 19:56
 9/9 anonim ***** válasza:

A konvektor ezer meg egy biztonsági kütyüvel van felszerelve. Ha nem "babrálod", csak üzemszerűen akarod használni, akkor semmi nem tudsz nagy kárt okozni.

A konvektorok gyújtása egy hétköznapi ember számára is elsajátítható, megoldható feladat. Ha mondasz egy pontos típust, esetleg küldesz egy fotót, leírjuk, hogy hogyan kell begyújtani. Ha azzal a módszerrel nem gyullad, akkor kell szakember.

2012. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!