Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek olyan lakásba...

Szerintetek olyan lakásba ahol nincs központi fűtés milyen bojlert érdemes rakni a fürdőbe?

Figyelt kérdés
villanybojlert vagy gázpalackról működtethetőt? instant bojlert vagy olyat amihez termosz is van? előnyök, hátrányok?

2012. dec. 30. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyenek az igényeid, én átfolyós villanymelegítőt javasolnám.
2012. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én fafűtéses bojlert tennék. Kb. egy marék fával fél óra alatt felfűti a 120 liter vizet, és közben szaunázó meleget is csinál a fürdőben!
2012. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk Fa-villanybojler van. Mondjuk csak 80 literes, de télen szinte semmi fával csinál meleget és meleg vizet. Nyáron 40 fokban pedig azért csak jól jön, hogy nem kell begyújtani.
2012. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nem tudom mi köze a központinak a fürdőszoba melegvizéhez de én az átfolyós gázgolylert ajánlom.
2013. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kémény nélkül sajnos csak az elektromos marad. Kémény nélküli gázost ne! Mo-n kívül szinte mindenhol tiltva van. Olcsóbb az üzemeltetése, de később az orvosi és temetési költségek elég tetemesek lehetnek. (légúti nyavalyák, tüdőrák és barátai)
2013. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fitnessfan válasza:
Én Hajdu villanyboljert vennék! Nekem is az van, szuper. A szerelők szerint azért érdemes ezt venni, mert van hozzá alkatrész, és ha rendesen karban van tartva, ki van tisztítva, akkor nagyon sokáig jó. Most a Megatherm webáruházában láttam, hogy hajdu-akció van 29-30% engedménnyel!
2014. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!